Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 66

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ехааа, така ви се радвам като ви чета отговорите... всички мъкнат гоблените навсякъде и шиииият... а аз защо никога, никъде - нито на плажа, нито в парка, нито на пързалките, никъде не съм виждала някой да е извадил гоблена и да шие??!

    А така искам да си имам някоя сродна душа наоколо... Много е приятно като ви гледам снимките във форума, обаче да седнеш с някого да си пошиеш... хе съвсем е друго!
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Аз досега не съм пробвала да шия навън, поради простата причина, че на мен повече ми харесва да шия на лампа. Луда работа , ама така обичам. Иначе смятам, че не бих се притеснявала да шия навън, но някак си ми е по-добре да си се разположа вкъщи, вместо да нося гоблена си тук и там. Случвало ми се е също и да ме гледат странно, когато кажа, че шия гоблени. Но имам определен кръг от приятели, които се радват, харесват и дори споделят хобито ми!
    И накрая ще добавя (както беше написала, някоя от вас по-горе) "На който не му харесва, да не ме гледа!" Аз знам защо шия и защо си хвърлям труда!

  3. #3

    Подразбиране

    И аз се включвам в групата на бесрамните . До скоро ме беше срам да шия във влака ама вече не ми пука , инъче то 3-4 часа да седиш не е много работа. и на дворчето на кооперацията си шия стига да е хубаво времето и с кафето от едната страна.... сама започнах да си завиждам .
    Няма от какво да ни е срам, създаваме нещо красиво и който не го разбира.....

  4. #4

    Подразбиране ,,

    шила съм на двора когато имах възможност да ходя на село. Иначе през отпуската на терасата си се разполагам с кафето и мобилния и цял ден си прекарвам супер. На плажа не бродирам , защото съм все с приятелки, много говорят и ме разсейват.

  5. #5

    Подразбиране

    Колко хубава тема, защо е зарязана?
    Мед капе по сърцето ми като ви чета, ама ми е и тъжно, защото аз не мога така. Опитвах да бродирам на пейката в градината, но трябва да си вардя нещата от най-малкия ветрец, няма къде да си сложа схемата, схваща ми се гърбът... как успявате на плажа! Аз ако не си подредя нещата пред мен на масата, на стола с облегалка, просто няма как иначе!
    Не съм пожелала, не съм го направила.

  6. #6

    Подразбиране

    Да,темата е доста интересна,но доскоро беше студено/а и още е/, и не може да се бродира навън!Като чета отново мненията ви и ми стана смешно,защото след няколко дни отиваме в Гърция на почивка и аз водя душевна борба дали да си взема гоблена или не.Искам да попитам,макар че явно тук не му е мястото как се определя,кой е начинаещ,кой напреднал и кой майстор ???Ще бъда благодарна на всеки който ми отговори.

  7. #7

    Подразбиране

    Ирина, това дали си начинаещ, ... се определя според броя на мненията.

  8. #8

    Подразбиране

    живея до морето но несам се сетила да шия на плажа но шия в колата на задната седалка така и моя мъж е доволен че не му правя забележки иначе двама шофьори се караме аз почти не ходя по комшийки предпочитам в къщи да си шия гоблена не ме интересуват хорските приказки/ поздрави на всички гобленарки

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fanivarna Виж мнение
    несам се сетила да шия на плажа
    Много добре върви да се шие фон. Идеята ми е да няма схема, защото вятъра я духа. И задължително под чадър, изгарянето става неусетно.

  10. #10

    Подразбиране

    аз почти не ходя по комшийки предпочитам в къщи да си шия гоблена не ме интересуват хорските приказки/ поздрави на всички гобленарки [/QUOTE]

    Все едно аз го написах.Имам едни съседки майка и дъщеря,дето не работят и нямат деца в дома си.Като ме видят на пътя все си просят покана за кафе,а аз понеже не ми се клюкари с тях,все уж ми се спяло,все ще готвя,чистя и т.н.На плажа не шия защото просто не обичам да се пържа на слънце,но в морската градина на пейка под сянка с удоволствие бих шила.Като ходя до личната и за да ми минава времето бързо докато си чакам реда шия без никакво притеснение.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  11. #11

    Подразбиране

    верно като се ходи при личната има много да се чака и може да се шие спокойно иначе трябва да се караш с бабите

  12. #12

    Подразбиране

    Аз си шия на терасата - няма по-хубаво от дневната светлина. През почивните дни ходим със съпруга ми за риба и веднъж видях една жена с гоблена си. Не са бях сетила за това. Вече си вземам моя като излезем извън града. Лятото бяхме на почивка на планина. Седна си на балкона, извадя си гоблена, реката до мен ромоли...идилия.

  13. #13

    Подразбиране

    Aз най редовно си нося гоблена когато придружавам мъжа ми на риболов.Много ми е приятно -сред природата на въздух ,а и времето ми минава бързо и неусетно;само дето няколко пъти ми се е налагало да шия в колата,защото вали дъжд,ама рибарите това не ги бърка

  14. #14

    Подразбиране

    успокоих се като разбрах,че не само аз предпочитам да си шия гоблена пред това да ходя по кафета и гости.а относно притеснението от шиене на обществени места-и аз се притеснявам.шия си само в къщи.така ми е най-приятно,защото нищо не ме разсейва.

  15. #15

    Подразбиране

    Шия навсякъде- в хотела, на плажа, на язовира, на терасата и да ви кажа ама въобще не ми пука. И защо да се притеснявам, нито върша нещо срамно, нито цапам чоплейки семки. Аз съм почтена жена и като всички почтени жени, пуша цигари, пия кафе и си шия гобленчето.

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •