Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 66 от 66

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране х

    Мили момичета и момчета, съжалявам, че толкова рядко вече влизам във форума и ей сега виждам, че има отворена такава тема. Шия от далечната 81-ва година /някои от вас не са били дори родени, други са ходели "под масата",изчетох всичките ви постове/ шила съм по всичките възможни начини, описани тук и никога, ама никога не ме е било срам да го правя. Защо "срам", създаваш една картина с игла и конец, дори ми се струва рисуването - по-лесно /да ме извиняват художниците/.Няма нищо срамно в това, да създава красота, каквато и да е тя. Искам да ви кажа, че благодарение на това шиене "по улиците" както се казва, съм накарала поне 10-на жени да се научат и съм ги научила.

  2. #2

    Подразбиране

    Редовно шия на улицата пред къщи.Няма нищо срамно в това,а и моите съседки са свикнали.Ще се чудят ако не съм с гоблена навън.Цяла зима у дома,а лятото навън.Как да изпусна хубавото време и светлина?Те си бърборят,а аз си шия.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Мили момичета и момчета, ... Шия от далечната 81-ва година ... Искам да ви кажа, че благодарение на това шиене "по улиците" както се казва, съм накарала поне 10-на жени да се научат и съм ги научила.
    Aми мога само да кажа 'блазе ти', защото времената се смениха, сега повечето млади хора гледат презрително като видят такова явление, а аз от 3 години гоня разни познати и приятелки да ги науча, или поне да ги запаля, ама не щат...

    Не че това ме спира, шия си по градинките и къде ли не, стига да е удобно. И уж ''всяка втора'' жена в бг шие, а аз като че ли познавам само ''първите дами''
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •