Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 66 от 66
  1. #61

    Подразбиране

    Има начин, вместо ножичка се ползва това на снимката. Дори го пише на опаковката "за пътуване".
    ако даваш, ще получаваш

  2. #62

    Подразбиране

    Мен не като да ме е срам да шия навън, колкото ми е неудобно - все се страхувам че ще ми падне някъде схемата, или конците ще се разпилеят, или нещо подобно. Работила съм в автобуса, и то само разни по-прости работи, които да не изискват схема, да речем завършване на бискорню по ръба. Преди всеки път като пътувах до Варна си носех да плета гривна, но отдавна не съм подхващала това.

  3. #63

    Подразбиране

    E това пък с ножицата е много странно. Че какво зло може да направи човек с някаква си детска ножичка със заоблен връх??! Тия правила са откачени! Поне да предлагат ножички под наем на летищата, че човек да може да си ги ползва между полетите

    А този уред и той е много интересен, явно много гобленарки са писнали, за да го измислят

    Е, то ще е интересно да срещнеш някоя чуждоземна гобленарка на летището и да си шиете двечките
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  4. #64

    Подразбиране х

    Мили момичета и момчета, съжалявам, че толкова рядко вече влизам във форума и ей сега виждам, че има отворена такава тема. Шия от далечната 81-ва година /някои от вас не са били дори родени, други са ходели "под масата",изчетох всичките ви постове/ шила съм по всичките възможни начини, описани тук и никога, ама никога не ме е било срам да го правя. Защо "срам", създаваш една картина с игла и конец, дори ми се струва рисуването - по-лесно /да ме извиняват художниците/.Няма нищо срамно в това, да създава красота, каквато и да е тя. Искам да ви кажа, че благодарение на това шиене "по улиците" както се казва, съм накарала поне 10-на жени да се научат и съм ги научила.

  5. #65

    Подразбиране

    Редовно шия на улицата пред къщи.Няма нищо срамно в това,а и моите съседки са свикнали.Ще се чудят ако не съм с гоблена навън.Цяла зима у дома,а лятото навън.Как да изпусна хубавото време и светлина?Те си бърборят,а аз си шия.

  6. #66

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Мили момичета и момчета, ... Шия от далечната 81-ва година ... Искам да ви кажа, че благодарение на това шиене "по улиците" както се казва, съм накарала поне 10-на жени да се научат и съм ги научила.
    Aми мога само да кажа 'блазе ти', защото времената се смениха, сега повечето млади хора гледат презрително като видят такова явление, а аз от 3 години гоня разни познати и приятелки да ги науча, или поне да ги запаля, ама не щат...

    Не че това ме спира, шия си по градинките и къде ли не, стига да е удобно. И уж ''всяка втора'' жена в бг шие, а аз като че ли познавам само ''първите дами''
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •