Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Показване на 136 до 145 от 145
  1. #136

    Подразбиране

    Страхотна е катерицата-сякаш ей сега ще хукне след жълъда ако го изтърве.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  2. #137

    Подразбиране

    Много ми хареса!Докато гледам филмчето,катерицата винаги предизвиква усмивка на лицето ми.А сега като я видях имах чувството че е на стоп кадър,толкова успешно се е превърнала в гоблен.
    Редактирано от fantaziq : 22.01.2013 в 14:33.

  3. #138

    Подразбиране

    Благодаря ви. И аз като я видях на схема реших, че трябва да я ушия, пък после ще му мисля какво да правя с нея.

  4. #139

    Подразбиране

    Едно време имаше тема за малките неща за дома, ама нещо не я намирам, затова изривам своята тема от прахта и качвам снимки на новия ми игленик.

    s_DSCF8560.jpgs_DSCF8558.jpgs_DSCF8559.jpg

  5. #140

    Подразбиране

    Много свеж и весел игленик. Поздравления! Но няма ли да ти е жал да го набоцкаш с иглички?

  6. #141

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mila_an Виж мнение
    Много свеж и весел игленик. Поздравления! Но няма ли да ти е жал да го набоцкаш с иглички?
    Ами, едва ли мога да му причиня нещо по-лошо от това, което му се случи преди малко. Малкият ми син го сдъвка. Сега му растат зъби...

  7. #142

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
    Ами, едва ли мога да му причиня нещо по-лошо от това, което му се случи преди малко. Малкият ми син го сдъвка. Сега му растат зъби...
    Горкият!
    Мисля че съм срещала схемата из руските форуми, но нямах идея, че е толкова сладурски в готов вид!

  8. #143

    Подразбиране

    Абе, как ще го боцкаш това животно???? Я го подари на детенце - то явно го е оценило по достойнство и го е опитало, и на вкус, и на цвят
    Жестока е калинката!

  9. #144

    Подразбиране

    Май накрая така ще стане, а аз ще си направя някой прост на триъгълници и черно-бял, да не му налита.

  10. #145

    Подразбиране

    Реклама:
    Калинката е много сладка страхотна е

Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •