Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 145
  1. #16

  2. #17

    Подразбиране

    Лелеее, пропуснала съм първите си бродерии. Срам!
    Кравичката на Вервако ми беше първото нещо. Голяма излагация, но със сантиментална стойност. Когато реших да бродирам и се разрових в Интернет, попаднах на този форум и се зачетох, да се ориентирам. Чета упътване, чета и тук и гледам: "Бродира се с кръстчета, с 3 ката конец. Добре е първо да минете всичко с единия наклон и тогава отгоре и с другия."
    ОК, ама във форума гледам жените, че сгъват конеца на две. И чела-недочела, прегънах трите ката на две и така го подкарах. Само че, конците нещо започнаха да привършват... Зачетох се аз пак във форума и се усетих каква глупост съм направила. Здраве да е, реших че това всъщност е гобленов бод и понеже не ми се разшиваше, продължих така, само с единия наклон. После се оказа, че не било и гобленов бод, а полукръстче. Емиии реших като ще се уча, поне да науча и гобленовия. Част от кравата е с него.
    Та така, моят старт. Прикачам и гърба, да се посмеете.
    Другото, което направих на възглавничка, са няколко животинки от Маргарет Шери.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Много са сладурски! Както и всичко останало. Макар и малки, твоите творения носят невероятно настроение! Продължавай в същия дух, а ние ще следим с интерес!

  4. #19

    Подразбиране

    Много се забавлявах с твоя първи опит с кръстчета, но пък кравата ти е страхотна!!!

  5. #20

  6. #21

    Подразбиране Още две

    Още две малки нещица за подаръци
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    много са красиви, със сигурност ще им се зарадват
    Я кажи какво е това оранжевото нещо и как бродира върху него?

  8. #23

    Подразбиране

    Поздравления за изработките. Това, че са с по-малки размери, не означава че трявба да се омаловажават в никакъв случай
    Много ти се радвам и за положения труд по тракийското светилще


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #24

    Подразбиране

    Всички са чудесни,но обувката ме грабна най-много!Браво!

  10. #25

    Подразбиране

    Благодаря, момичета!
    tazzzz, оранжевото е бебешка пелена. Бродирах върху нея с една страхотия на DMC - разтворима панама Прикрепяш я за плата, бродираш, а после то се разтваря и изчезва при пране на 40 градуса.
    http://www.dmc.com/majic/pageServer/...tml?nid=4;1368

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    О, нека измислят, аз много им се радвам. След изчезващите фулмастери за разграфяване, тази хитрост я обичам най-много

  13. #28

    Подразбиране

    Нев, много сладурски неща си сътворила!
    А тази хитрост с панамата, направо ме шашна. От България ли си я поръча?
    Намерих я тук :
    http://www.sewandso.co.uk/cgi-bin/fi...search_results

  14. #29

    Подразбиране

    Да, има я в София, в магазина на DMC на Ст. Стамболов:
    http://www.dmc-art-hobby.com/

    Или поне я имаше преди година и половина, когато я купувах...
    Предполагам, че се предлага и в други магазини.

  15. #30

    Подразбиране Калъфче за GSM

    Реклама:
    Отново нещо малко от мен (май ми стават все по-малки нещата). За първи път правя калъфче за GSM. Чат-пат стана. Щеше да е перфектно ако и GSM-а ми се събираше в него, но... не може всичко да стане от първия път
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •