Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 145

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Много сладки дребосъци са всичките, които си показала. Досега не бях попадала на тази темичка и ги разгледах с голям интерес и удоволствие. Аз лично хич не си падам по шиенето на дребосъци, но за сметка на това винаги с радост разглеждам ушитите от съфорумките малки гобленчета, картички и разни други джъвчки.
    Котаракът ти нищо не е загубил от черния контур, напротив, мисля даже, че е станал по-добре, отколкото с тъмносив.
    Поздравления за всички красиви неща които си сроделила с нас.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  2. #2

    Подразбиране

    Много ви благодаря!

  3. #3

    Подразбиране

    Ааа, тя не е българка. Когато беше в България, искаше да си вземе сувенир, но не ѝ остана време. Затова реших да ѝ направя нещичко за спомен.

  4. #4

    Подразбиране

    Е не ...ама котарака си е перфектен хубавец
    Моделите на Маргарет Шери са такива - труднички за работа, но пък за сметка на това сладури и половина

  5. #5

    Подразбиране

    Нев, колекцията ти е изключително забавна и приятна за разглеждане. Кърпата е страхотна , а Маргарет Шери ми е любимата дизайнерка за дребоси. Чудесни картички правиш с още по-чудесни послания. А що се отнася за чантата......аз и за миг не бих се поколебала да изляза с нея. Някой ден и аз ще си направя
    Поздравления

  6. #6

    Подразбиране

    Другарчето ми от коледната игра си получи подаръка, така че няма да изненадам никого, като го покажа и тук заедно с няколко картички за предстоящите празници. И една за рожден ден...


  7. #7

    Подразбиране

    Картичката със сурвачката е много оригинална. А гобленчето е просто приказка. Контурният бод му придава завършеност, както и рамката. Чудни са!

  8. #8

    Подразбиране

    Чудесен подарък,много добре си се представила.Картичките са много сладки както всичко в твойта страничка.Весели празници Невенка!
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  9. #9

    Подразбиране

    [QUOTE=Nev;491988]Другарчето ми от коледната игра си получи подаръка, така че няма да изненадам никого, като го покажа и тук заедно с няколко картички за предстоящите празници. И една за рожден ден...

    [URL=http://keep4u.ru/full/38cfb2a0cf53f1aa8244ef62bf915dac.html]
    Много красив подарък!!! Браво!!! Стилен и въздействащ!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря ви! Добре, че белият сняг всъщност не се шие, че нямаше да смогна иначе...

  11. #11

    Smile

    Много е красив този подарък.................
    А и картичките са за адмирации

  12. #12

    Подразбиране

    Чудесни подаръци, а картичката с сурвакницата ми е фаворит Весели празници!

  13. #13

    Подразбиране

    Нещо не е наред с адреса... Сигурна ли, че тирето е нормално?

  14. #14

    Подразбиране

    Ето нещо ново от мен: една торбичка за подарък на бебе и саблезъбата катерица Скрат от "Ледена епоха". Второто ще стане калъфка за възглавница.


  15. #15

    Smile

    Много е яка тази катерица....................

Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •