Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 56 от 56
  1. #46

    Подразбиране

    Прекрасни сте!Да сте живи и здрави и слюбов и търпение да градите семейството си!Пожелавам ви мечтите ви да се сбъднат и дано скоро ни изненадаш и с друга хубава новина!

  2. #47

    Подразбиране

    Честит Рожден Рали!:Много щастие, здраве и късмет!

  3. #48

    Smile

    Мила,!!!
    Всичко е прекрасно! Радвам се, че има още хора, които спазват традициите в най- важният ден от живота си!
    Много, много семейно щастие, и ви желая от

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  4. #49

    Подразбиране

    честито и от мен
    Аз съм нова във форума и случайно попаднах на тази тема и снимките ти - страхотна сватба и много красива булка
    Особено интересни ми бяха ритуалите
    Пожелавам ви много щастие и здраве.

  5. #50

    Подразбиране

    Прекрасни сте!!!
    Така, излъчващи щастие, да бъдете още 100 години!

  6. #51

    Подразбиране

    Пънар, с нетърпение чаках да качиш снимки, всеки ден влизах във форума с надеждата да те видя след сватбата и най-после доживях
    Миличка да си жива и здрава и ти и съпруга, желая ти цялото щастие на земята

  7. #52

    Подразбиране

    Честито! Здрави,весели и радостни бъдете!Живота млад в кавги не си губете!Прекрасни сте!!!

  8. #53

    Подразбиране

    Честито и от мен !
    Желая ти винаги да сияеш от щастие както си сега в момента!
    Прекрасни сте и двамата !
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  9. #54

    Подразбиране

    От сърце ви желая любовта на гълъбите и дълголетието на орлите в съвместния ви живот! Да запазите задълго очарователната си и лъчезарна усмивка на този свят ден!Тя е на всичките ви снимки и така да бъде в бъдещия ви път! Честито!

  10. #55

    Подразбиране ЧЕСТИТО

    МИЛА ПЪНАР, МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ.ЖЕЛАЯ ВИ ДЪЛЪГ СЕМЕЕН ЖИВОТ И ПЪЛНА КЪЩА С ДЕЦА, ЧЕ ТЕ СА РАДОСТТА И СМИСЪЛА НА ЖИВОТА НИ.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #56

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздравления и от мен.Малко позакъснели, но искренни.И на мен ми беше любопитно за къната, но прочетох.
    Много са ми интересни различните обичаи.

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •