Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 56
  1. #31

    Подразбиране

    ЧЕСТИТО!ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЩАСТИЕ!
    Благодаря за снимките с които ни направи съпричастни на това хубаво събитие!Присъединявам се към момичетата които искат да научат нещо за ритуала с къната и какво символизира,моля те като имаш малко време напиши някой ред!

  2. #32

    Подразбиране

    Миличка Пънар, желая ви цялата любов и всичкото разбирателство на света да ви съпътстват през целия ви съвместен живот. Дамантена сватба да празнувате заедно. И много дечица ви пожелавам да ви огряват дните.
    Прекрасна булка си била и страхотно изглеждаш в тоалета за къната.

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bewitch Виж мнение
    Лелее, Пънар, това всичко твоите родители ли са накупили???
    Аз имам две дъщери и не ми се мисли, ако трябва да стягам такива чеизи.

    Със здраве да си го ползвате!
    И къщата ти е много хубава!
    bewitch, ако ще се състезаваш с Пънар, дупе да ти е яко
    Шегата настрана, и аз се удивих от чеиза. Представях си нещо съвсем различно. Едва ли не някое и друго одеало и спално бельо

  4. #34

    Подразбиране

    Да сте живи и здрави! Да се разбирате и много да се обичате!!!

  5. #35

    Подразбиране

    Пънар, да знаеш откога чакаме снимките
    Най-искрени пожелания за щастлив семеен живот
    П.П. ама дай снимките от самата сватба, че линка: чеиз пак е = на линка: сватба

  6. #36

    Подразбиране

    Момичета,радвам се че чеизът и сватбата са ви харесали.
    Относно чеиза-в цялата къща няма 1 нещо,което да е използвано(като изключим дрехите и обувките ми).Дори и най-малкия аксесоар,рамките за снимките и гоблените,всяко малко копче е специално пазено за чеиза.Всичко се пазеше в таванската стая,внимателно пакетирано и когато дойде момента го изкарах и подредих.И мебелите са ми новички,единственото употребявано нещо е мъжа ми,ама поне е малко използван

  7. #37

    Подразбиране

    Миличка,пожелавам ти от цялото си сърце
    да изживеете най-щастливия семеен живот
    и да остареете на една възглавница.
    Възхитена съм от всичките приготовления!!!!

  8. #38

    Подразбиране

    Щастие и успешен семеен живот. Семейството е двама души, които гледат в една посока!

  9. #39

    Подразбиране

    Голямо приготовление е било наистина. Възхитена съм! Колегата /женихът се оказа мой колега/ е истински щастливец с такава тертиплия булка!

  10. #40

    Подразбиране

    Мила Пънар пожелавам ви голямо щастие в семейният ви живот.
    Аз направо се шашнах от чейза. Огромен е! Предполагам с години си се подготвяла за този момент.
    Като булка си разкошна, но най-много ми хареса в червеният тоалет. Интересни обичай имате. Повярвай гледах със захлас снимките. Какъв е този обичай с къната. Какво се прави с нея и защо? Виждам на една снимка че си я стиснала в ръце. Гадае ли се в последствие на нея?
    Редактирано от zezata : 17.09.2010 в 20:21.
    zeza_v@abv.bg

  11. #41

    Подразбиране

    Пожелавам ви цялото щастие на света!На ритуала с къната си като принцеса от приказките на Шехерезада.От все сърце ви желая тази ''приказка''да не свършва!

  12. #42

    Подразбиране

    Видях снимките!Истинска приказка!

  13. #43

    Подразбиране

    Браво Тийнче, много си красива, а твоят съпруг е голям щастливец с тебе. Желая ви да сте все така усмихнати и лъчезарни! Благодаря ти, че сподели радостта си с нас.

  14. #44

    Подразбиране

    Само не рзбрах, кой кого настъпи?

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз го настъпих,аз го настъпих!
    По време на ритуала по къносване,седях на един стол,с покрита наведена глава.През това време една от лелите ми обикаляше със специална украсена тава пълна с къна.Стоях със стиснати в юмрук ръце,а свеки трябваше да ме подмами да си разтворя дланите.Сложи ми по една златна паричка между пръстите(много здраво стисках юмруци ) и накрая аз се дадох-разтворих длани и тя ме мацна с къна.След това ми наденаха специални тюлени ръкавички и така..
    Това,което знам за ритуала по къносване по принцип е,че с къна се рисуват ръцете на булката,за да е тя хубава на сватбата(поне по селата е така).Но от там насетне истинската символика на всичко това-не знам...Ще се поровя и ще поразпитам

    А на всички ви за прекрасните пожелания
    marji ти си агент под прекритие значи

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •