Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 159
  1. #136

    Подразбиране ....

    Благодаря!
    Още веднъж поздравления за страхотната идея!

  2. #137

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от makrat Виж мнение
    Какво да кажа! Виждам, че има много професионалисти тук.
    Ето и моят начин:
    Аз слагам конците в новички пликове за писма с найлонов прозорец отпред, за да се вижда цвета.
    Рисувам на плика съответния знак.
    Слагам ги в подходяща кутия(например от обувки) и се получава нещо като картотека.
    Избирам си цвета, с който ми се шие, конците не се цапат и така ми е много спретнато и удобно.
    Освен това цялата тази подготовка за мен е изключително удоволствие!
    Имам абсолютно същия начин на съхранение на конците, само ,че понякога пликовете ми нямат прозорче
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  3. #138

    Подразбиране

    mnogo e ydobno i v plikove za CD i te imat prozor4e

  4. #139

    Подразбиране

    Хм, я виж ти
    И тази идея е добра, даже отлична
    И ако се намери подходяща кутия - ЕКСТРА!

  5. #140

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от albenka30 Виж мнение
    и аз точно така.
    И на мен този начин ми допада най-много

  6. #141

    Подразбиране

    Да се похваля и да дам още една идейка за съхранение на конците!
    Докопах това, т.нар. мини шкафче, в един от магазините за 1 лв. - е, не че струва баш 1 лв., но поне е по-евтиничко - 8 лв., а и ми върши страхотна работа. Хем е прибрано, хем можеш да си подредиш всички кончета от гоблена, който шиеш в момента, и схемите му, и ножичките, и иглите и..... за каквото се сетите и ви трябва докато "работите"
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #142

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от BIBETO Виж мнение
    Да се похваля и да дам още една идейка за съхранение на конците!
    Докопах това, т.нар. мини шкафче, в един от магазините за 1 лв. - е, не че струва баш 1 лв., но поне е по-евтиничко - 8 лв., а и ми върши страхотна работа. Хем е прибрано, хем можеш да си подредиш всички кончета от гоблена, който шиеш в момента, и схемите му, и ножичките, и иглите и..... за каквото се сетите и ви трябва докато "работите"
    И аз искам такова......
    Аз съм си пригодила една кутия за рибарски такъми ,нали ги знаете, като куфарчета са.Отварят се на нива.Но сегашния гоблен,който шия е с 90 цвята и ми е малка. Едно такова мини-шкафче ще ми свърши чудесна работа

  8. #143

    Подразбиране

    В пощенски пликове, на които рисувам знака и и изписвам номера на конеца и името на гоблена или в малки прозрачни пликчета в които има картонче с номера на конеца и знака. Така се запазват конците от измърсяване и заплитане. След приключване на гоблена си остават в пликовете и така в голяма кутия.

  9. #144

    Подразбиране

    Много интересни идейки има в тази темичка.Аз си навивах конците на картончета,но от скоро ги слагам в пликове.За всеки цвят си имам игла.На стириопор съм си разграфила всички знаци и си забождам там иглите.Така не вдявям постоянно.Този начин го видях тук във форума,но не помня кой беше показал снимка.Много е удобно.Шия Ерусалимската мадона,на Гинокардия,с мноооооооооооого единични бодове,и този начин е много удобен.

  10. #145

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mynki Виж мнение
    Много интересни идейки има в тази темичка.Аз си навивах конците на картончета,но от скоро ги слагам в пликове.За всеки цвят си имам игла.На стириопор съм си разграфила всички знаци и си забождам там иглите.Така не вдявям постоянно.Този начин го видях тук във форума,но не помня кой беше показал снимка.Много е удобно.Шия Ерусалимската мадона,на Гинокардия,с мноооооооооооого единични бодове,и този начин е много удобен.

    Аз бях пуснала снимката на моя импровизиран игленик,мисля в темата "Трикове за шиене" или "Полезни съвети", но сега като я потърсих никъде не я открих. За това я показвам отново.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #146

    Подразбиране

    Точно такъв игленик си направих.Благодаря ти Ния.

  12. #147

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от BIBETO Виж мнение
    Да се похваля и да дам още една идейка за съхранение на конците!
    Докопах това, т.нар. мини шкафче, в един от магазините за 1 лв. - е, не че струва баш 1 лв., но поне е по-евтиничко - 8 лв., а и ми върши страхотна работа. Хем е прибрано, хем можеш да си подредиш всички кончета от гоблена, който шиеш в момента, и схемите му, и ножичките, и иглите и..... за каквото се сетите и ви трябва докато "работите"
    Същите ги има в Кауфланд на цена около 15лв -снощи ги огледах,но най ми допадна идеята с албумчетата за снимки

  13. #148

    Подразбиране организация на работното место!

    Ето това е сериозна организация!
    Може да вземете "пример"от "колежката"


  14. #149

    Подразбиране

    Този път наистина съпругът ми ще ме изгони ако последвам примера на колежката и набуча конци по стените.И без това едва ми понася орхидеите

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    да се похваля и аз имам вече шкафче като на bibeto ,но е с 4 чекмеджета-подарък за 14.02 от мъжа ми.-от кауфланд за тези които се интересуват

Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •