Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 159
  1. #121

    Подразбиране

    И аз използвам органайзери,много са удобни и подредени.Няма ровене,няма нерви.Първият ми е от Мистър гоблен-12 лв,а другите-от рибарски магазин-около 6 лв.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #122

    Подразбиране

    От къде си купивате орзанайзери за конци в София? Аз знаех 4 магазина от където си купувах ДМЦ конци, но органайзери там няма, а и 3 от 4-ите магазина ги затвориха.....

  3. #123

    Подразбиране

    В София може да се купят органайзери от Практикер и от Мосю Бриколаж.Също и от някой магазин за рибарски принадлежнасти има един на площад Възраждане.

  4. #124

    Подразбиране

    Виж ти, Практикер е точно до мен и често се разхождам из него, а не съм забелязала, че има такита работи там..... А точно органайзери за конци ли се казват или са нещо друго, а могат да се използват и за конци.... Да знам като ида там за какъв артикул да попитам.....

    Цитат Първоначално написано от mucho Виж мнение
    В София може да се купят органайзери от Практикер и от Мосю Бриколаж.Също и от някой магазин за рибарски принадлежнасти има един на площад Възраждане.

  5. #125

    Подразбиране

    Не се водят органайзери за конци. Кутиите са точно такива каквито са показали колежките, но се използват за дребни болчета ,гайки и тн. Намират се там където са пластмасовите кутии и куфарчета за инструменти. И още едно важно нещо : по евтини са от кутиите в гобленарските магазинчета.

  6. #126

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    От къде си купивате орзанайзери за конци в София? Аз знаех 4 магазина от където си купувах ДМЦ конци, но органайзери там няма, а и 3 от 4-ите магазина ги затвориха.....
    Може и от тук http://www.goblenite.com/article_314.html
    в комплекта има и катронени планки за навиване на конците, но май могат да се използват еднократно
    предлагат се и пластмасови, те са по-удобни



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  7. #127

    Подразбиране

    момичета докато си ровех из нета попаднах на един органайзер който е удобен когато гоблена е с много цветове

  8. #128

    Подразбиране

    Много място заема
    Пишеше ли на какъв принцип са подредени конците?

  9. #129

    Подразбиране

    пише единствено че момичето си е направило класьора по-лесно да търси конците за гоблена който шие

  10. #130

    Подразбиране

    за по-сръчните как да си направим сами органайзер за конците
    http://photofile.name/users/tan2405/...#mainImageLink
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #131

    Подразбиране

    Какво да кажа! Виждам, че има много професионалисти тук.
    Ето и моят начин:
    Аз слагам конците в новички пликове за писма с найлонов прозорец отпред, за да се вижда цвета.
    Рисувам на плика съответния знак.
    Слагам ги в подходяща кутия(например от обувки) и се получава нещо като картотека.
    Избирам си цвета, с който ми се шие, конците не се цапат и така ми е много спретнато и удобно.
    Освен това цялата тази подготовка за мен е изключително удоволствие!

  12. #132

    Подразбиране

    Ето как аз си съхранявам конците. Опитах какво ли не и открих, че тзи класьор ми върши чудесна работа. Удобно, практично и лесно се пренася. А и се хваща в козметичната чантичка, в която държа и останалите неща.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #133

    Подразбиране

    И аз съм заложила на класьор, само че пълен с джобове за визитки. Отделно имам таблица с конците, с които разполагам, която непрекъснато актуализирам, т.е. добавям нови и нови номера. А конците към гоблена, който шия държа в пощенски пликове, върху които съм залепила или нарисувала съответния знак от схемата. Е, малко е трудничко, когато е гоблен с много цветове, но пак става
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #134

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Rosssi Виж мнение
    И аз съм заложила на класьор, само че пълен с джобове за визитки. Отделно имам таблица с конците, с които разполагам, която непрекъснато актуализирам, т.е. добавям нови и нови номера. А конците към гоблена, който шия държа в пощенски пликове, върху които съм залепила или нарисувала съответния знак от схемата. Е, малко е трудничко, когато е гоблен с много цветове, но пак става
    Браво!!!
    Чудесна идея!
    Би ли каза от къде си взела този класьор и колко струва?

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Класьорът е съвсем обикновен, има ги във всяка книжарница, както и джобовете за визитки. Не се сещам колко точно струва, може би около 3 лева, а всеки джоб за визитки беше мисля около 60 ст.

Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •