Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 22 от 22
  1. #16

    Подразбиране

    Здравейте,купих си щампа на African woman, кажете ми как и с какъв бод се шие това чудо,
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    не съм шила много щампи, но да си кажа мнението. шила съм с гобленов бод с 6 ката, но не ми харесва. последно пробвах на 3 ката с бод кръстче и според мен се получава много по-добре. дано и други дадат мнение, а и ти си решаваш в крайна сметка, но моята препоръка е - на 3 ката, бод кръстче. последно да уточня, че зависи и от това колко е едра щампата. моите бяха от по-едрите.успех.

  3. #18

    Подразбиране

    И тази е доста едра,ще пробвам и двата варианта,притеснява ме ,че щампата се разминава,но дано се получи,благодаря!

  4. #19

    Подразбиране

    И моят съвет е да шиеш с бод кръстче и три ката конец, ако е едра панамата. На мен също не ми харесва гобленов бод или полукръстче с 6 ката - някак си много грубо стои.

  5. #20

    Подразбиране

    ами аз затова не обичам да шия щампи, защото се разминават дупките и твябва да нагласяш. успех

  6. #21

    Подразбиране

    Здравей те elena 763 ако мога да съм полезна за гоблена ви ще ви кажа че в брой - месец май от 2011год. в списание"Галерия Бродерия има поместено обяснение как точно се шие щампиран гоблен и аз имам имам няколко ушити такива на Милена стил доволна съм и ги шия с 1/2 кръстат бод по техни указания с шесте конеца от чилето и не става грубо а от обратната страна става дори по гладко тове от моя не голям опит с тези гоблени в процеса на шиене не се затруднявам много, но наистина по някога се налага и малко фантазия желая ви успех и не се отказвайте и на мен ми беше труден първият гоблен после се свиква желая успех

  7. #22

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря за ценните съвети!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •