Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Маковете на Вилер

    Рашила съм да шия маковете на Вилер (мисля, че в оригинал се казва летни цветя или нещо такова). Намерила съм си схемите и номерата на конците от ДМЦ.
    Има ли смисъл да си го комплектовам сама или е по-добре да си го купя? Нямам собствена наличност от конци и никога не съм комплектовала...
    Ако си го купя, коя фирма в БГ бихте ми препоръчали? Аз ших последно коне на водопой от фирма златен гоблен и уж си взех по-скъпия комплект с ДМЦ, но нещо ме съмнява, че наистина бяха ДМЦ (в плътността на конците имаше разлика от цвят до цвят), но честно казано не сам професионалист

    Съжалявам ако пиша с грешки тук там, но клавиатура ми е различна и е мъчение да пиша на кирилица

    Благодаря ви предварително
    Редактирано от cBuHu : 18.09.2010 в 16:44.

  2. #2

    Подразбиране

    Ако смяташ и занапред да шиеш гоблени,по-добре сама си го коплектовай.Вярно,че в началото ще ти се види малко по-скъпо,но после ще е много лесно.Панамат е двойна ширина и като вземеш например 1 метър,ще ти остане за доста бъдещи гоблени.По същия начин е и с конците.
    Оначе за готовите комплектовки нека съфорумките да те посъветват,понеже аз не използвам такива от много години.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря за съвета, май наистина ще се пробвам сама да комплектовам

  4. #4

    Подразбиране

    Пробвай сама да комплектоваш,погледни моя в готовите ми творби...ако ти хареса мога да помогна със съвети

  5. #5

    Подразбиране

    Хей Веси, истината е че аз си мислех за други Макове, но и твоите са страхотни и сега се чудя кои ми харесват повече:

    http://www.wiehler-gobelin.com/image...en&language=de

    или

    http://www.wiehler-gobelin.com/image...en&language=de

    Както и да е, иска ми се да ги шия по вилеровите схеми, ако имате схемата и номерата на ДМЦ конци ще е супер да ми ги пратите, защото това което аз имам малко ме притеснява

    Ох толкова красоти ми се иска да ушия...еххх

    А този форум е толкова огромен, че ще се побъркам от щастие
    Поздрави

  6. #6

    Подразбиране

    Тези макове или по-точно Летни цветя аз ги ших оригинал,макар че беше доста стара комплектовка отпреди 20-25 г.Конците са Мец и Шурер,опитах се да ги приравня към дмц каталога,доколкото е възможно разбира се.Ако ти харесват,схемата съм я качила отдавна в нета,както и номерата на конците. Ето тук можеш да ги видиш http://yonkab.multiply.com/photos/album/42/42
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Blagodarq

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •