Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 20 от 20
  1. #16

    Подразбиране

    Момичета ,имам още едно питане . Казвате ,че можем да преминем от 1:4 към 1:1 ако няма детайли. Какво означава това? Искам да шия една икона ,кято е 1:4 ,но искам да стане по-малка. Мога ли да я ушия 1:1 ???
    Благодаря предварително

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tany80 Виж мнение
    Момичета ,имам още едно питане . Казвате ,че можем да преминем от 1:4 към 1:1 ако няма детайли. Какво означава това? Искам да шия една икона ,кято е 1:4 ,но искам да стане по-малка. Мога ли да я ушия 1:1 ???
    Благодаря предварително
    Има гоблени, в които основната част се шие 1:4, а някои детайли, например лица, ръце, се шият 1:1. При тях трябва да се спази начина на шиене. Ако твоята икона няма такива детайли, спокойно можеш да я ушиеш 1:1.

  3. #18

    Подразбиране

    Благодаря ти много ,мисля че няма такива детайли.Ще пробвам и ще видя какво ще се получи .
    Благодаря още веднъж

  4. #19

    Подразбиране

    Ако в схемата ти няма големи бели полета и нямаш допълнителни листи ,за да ги запълниш ,означава ,че нямаш детайли .Успех!

  5. #20

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря много dushkova . Много добре го обясни ,че наистина бях в питанка .Нямам допълнителни листи .Вече го почнах и мисля че ще се получи.
    Благодаря ви момичета че ви има .

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •