Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Показване на 91 до 100 от 100
  1. #91

  2. #92

    Подразбиране

    Много е красиво всичко

  3. #93

    Подразбиране

    Здравейте мили приятели, отдавна не съм се отчитала пред вас, но не съм изневерила тотално на любимото хоби. Представям на вашето внимание последния си ушит гоблен - топъл, топъл! Това е най-дълго шития проект, като от започването му и завършването има цяла година. Е имах си много уважителна причина - раждането на внучето ми! Сега малкият юнак е почти на годинка и баба може да се върне към предишните си занимания. Радвам се, че успях да го довърша (преди никога не ми се беше случвало да започна гоблен, да го прибера незавършен).Това е корейска схема, с доста цветове (93 ДМС) и единични бодчета, но съм доволна от резултата, получи се това, което имаше на картинката.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #94

    Подразбиране

    Ех, че хубаво! На човек му се приисква да седне на стола и да се наслаждава на спокойствието!

  5. #95

    Подразбиране

    Красота......................

  6. #96

    Подразбиране

    Много е нежен и фееричен, поздравления както за гоблена, така и за новия член на семейството ви!

  7. #97

    Подразбиране

    Пепи, да ти е живо и здраво внучето и много да ви радва! Прекрасен е гоблена - заслужавал си е всяко бодче!

  8. #98

  9. #99

    Подразбиране

    Благодаря на всички за милите думи! Ще го рамкирам в най-скоро време и ще покажа резултата.

  10. #100

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасна тераска! Да му се прииска на човек да е на почивка.

Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •