Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 100
  1. #61

    Подразбиране

    И последно за днес - моят съндък и кутията ми за конци. И накрая - как без моята помощница!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #62

    Smile

    "Изневерите" ти са прекрасни..................

    ГК също ..............

  3. #63

    Подразбиране

    Пепи , хич не се сещам с такава помощничка как си успяла да направиш толкова много красоти????? Определено си изключителен майстор в плетенето с вестници
    Няма ли да даваш частни уроци? И аз искам да мога така
    И да питам какво лепило ползваш при съединяването на пръчиците, че в моите нещастни опити да плета не успях да си харесам лепило с което да ми е лесно. Ще съм ти благодарна ако споделиш

  4. #64

    Подразбиране

    Страхотни са!!!
    ..::Gobelin World::..

  5. #65

    Подразбиране

    Уникални...........
    Просто нямам думи за да изразя възхищението си.

  6. #66

    Подразбиране

    Много красота лъха от твоята страница. И на мен ми е интересно за плетенето - какво лепило ползваш, какви вестници са най-добре да се използват, и накрая ли ги боядисваш и с какво?

  7. #67

    Подразбиране

    Вълната е прекрасна! Както и чудесата от вестници!
    Поздравления!
    Има ли упътване за направата на къщичката за помощника ти?
    Моят дракон също би се зарадвал на такава.
    desertrosean@yahoo.com
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.

  8. #68

    Подразбиране

    Благодаря ви ,момичета за възторжените похвали! Радвам се че ви харесва новото ми хоби. да си призная, нищо не ме зарибявало така от доста време - много е интересно. Плета от вестници и в зависимост от това какъв цвят искам да получа избирам и хартията - за светли тонове навивам тръбички само от белите краища на вестника, а за тъмните използвам целия вестник. Дори и да си личат малко буквите, не е страшно, даже по-колоритно става. Използвам лепило Ц200 (в процес на плетене от малките тубички, а когато грундирам си купувам по-голяма разфасовка) Боядисвам ги с най-различни бои и байцове, но винаги използвам водоразтворими, естествени и без мирис, лаковете също ми са водоразтворими - като ще е рециклирано и полезно, не искам да вреди на здравето, все пак много неща се слагат на масата.

  9. #69

    Подразбиране

    А колкото до модела за къщичката на котката ми - плетох по снимка. Общо взето знам,че колелото е кръгло, но докато я докарам до кръглата форма си е доста зор.

  10. #70

    Подразбиране

    ovne,ти направо ме "шашна"/извинявай за израза,но е така/,с новото ти хоби!Не мога да повярвам,че всичко това е направено от вестници.Със сигурност голямо навиване пада,но резултата си струва.

  11. #71

    Подразбиране

    Всичко е повече от прекрасно но немога да проумея как стават такива красоти от весници, вярно голямо навиване е паднало Поздравления за това което правиш

  12. #72

    Подразбиране

    Вълната е прекрасна, а с новото си хоби си сътворила големи красоти

  13. #73

    Подразбиране

    Ехааа, много ми харесват плетенките ти от вестници, особено етажерката.Това занимание е много зарибяващо, знам от опит.

  14. #74

    Подразбиране

    Тъй като имах щастието да получа някои от новите ти неща, мога да кажа само, че са прекрасни!!!

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Боже мой, тези неща са прекрасни- изумена съм; аз, мисля, че това няма да мога да го правя и затова мога само да те аплодирам. А вълната на ГК е като истинска - сякаш още малко и ще те залее. БРАВО!

Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •