Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 38
  1. #16

    Подразбиране

    tdm13, съгласна съм с теб! И аз получих такова писмо. Доста нахално беше, в такива случаи културните хора пишат отдолу - това е непоискано съобщение, ако сме ви причинили неудобство, моля да ни извините! Евала, за което!
    А до въпросната госпожа, първо да се научи да пише грамотно, защото полудявам от такива неграмотници с проявени важности, пък тогава да си прави реклама на занаята
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  2. #17

    Подразбиране

    И аз получих такова писмо и много се смях. В момента шия два гоблена на Милена Стил, един на Гинокардия, един на Ланарте, един на Орхидея. Имам купени комплекти на Роял Париж, Риолис, още един на Ланарте, които си чакат реда. Комплектовани с конци и панама и също чакащи - още 5 броя - Маковете на Тоскана и Италия на Хейгл и три на Vervaco. Да не говорим, че харддискът ми е препълнен със схеми. Не на последно място, моя приятелка е собственик на магазин за гоблени, конци, панами и всякакви аксесоари. Сигурна съм, че повечето от вас са "заредени" по същия начин.... Това, че всичко тук разменяме безплатно и безкористно, даже не е нужно да споменавам.... Та, при всичко това, ми стана смешно, че ми се предлага нещо без снимки, без цени, без условия за плащане и доставка.... Гадното е, че се използват имейл адресите ни, предоставени тук за търсене и предлагане на помощ.

  3. #18

    Подразбиране

    Сега си отворих пощата и видях,че и аз имам писъмце Шашнах се ,може да е гадно от моя страна,но це го цитирам :
    "предлагаме готови комплектовки на Милена Стил;конци Ариадна;комплектовки на различни гоблени и гоблени от списания.за повече информация и цени ще чакам отговор"
    Няма да коментирам повече
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  4. #19

    Подразбиране

    Почуствах се пренебрегната!!! Аз такова писмо не съм получила!! Ама и няма нужда ! Напълно съм съгласна с tdm13

  5. #20

    Подразбиране

    doris, не се чуствай пренебрегната,ще ти изпратя мойто
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  6. #21

    Подразбиране

    И аз имах.Позачудих се и го изтрих без отговор.

  7. #22

    Подразбиране

    Аз съща получих такщова съобщение,но диретно изтрих мейла!

  8. #23

    Подразбиране

    Аз също не съм получила подобно писмо

  9. #24

    Подразбиране

    Прочетох темичката,па си викам,я да погледна в пощата.
    Не съм пропусната
    вървя с колектива:
    Не се ядосвайте!Вярно гадничко но....
    Обичам ви

  10. #25

    Подразбиране

    Както написа Nelly L мисля, че всяка една от нас се е "задръстила" от схеми, конци и най-вече мераци за нови гоблени. Получих "това писмо", но си помислих, че след като в интернет може да намериш всичко - както само схеми, така и оригинални комплектовки - защо тогава трябва някой да ти прави комплектовка на Милена Стил и то с конци Ариадна. Неотричам нито фирмата, нито конците( аз предпочитам да шия с Ариадна), но всеки който иска комплект на МС ще си го купи от там, а не да получи и -мейл?!?!?! Сега в интернет е пълно с панами, конци, да не говорим за схеми , та да опрем до това някой да ни събира схеми на МС ?!?!? Директно го изчистих това писмо, макар, че се замислих откъде има адреса.

  11. #26

    Подразбиране

    Аз за съжаление нямам такова писъмце.Дали ,че въпросната съфорумка знае,че и аз понякога правя комплектиИ защо ли си мисля,че някъде из фейса срещнах нещо такова,че даже и сстраница имаше с предлагани модели.Ако я открия ще сложа линк.Вярно е,и аз правя комплекти,но само на момичета,които пожелаят,а и има доста доволни и го показват във форума,но никога не съм се натрапвала по този начин да пиша мейли.

  12. #27

    Smile

    И аз в кюпа, но............... текста беше същия, а адреса на подателя друг: magazin.gobleni@gmail.com или нещо такова.
    Тъкмо щях да отговоря, че ако иска може и аз да й продам нещо - комплекти, конци, панами и при мен - дал господ, но ми изникна спешна работа, а после и изтрих писмото.

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    И аз в кюпа, но............... текста беше същия, а адреса на подателя друг: magazin.gobleni@gmail.com или нещо такова.
    Тъкмо щях да отговоря, че ако иска може и аз да й продам нещо - комплекти, конци, панами и при мен - дал господ, но ми изникна спешна работа, а после и изтрих писмото.

    Аз директно й предложих да й продам авторските си схеми.Ама явно не е зацепила как да си отвори линка

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  14. #29

    Подразбиране

    Не разбирам какво възмутително има? Момичето предлага услуга, влиза във форум с интереси в областта и взема адреси на потенциални купувачи.
    Много хора го правят.
    Нима не са ви звъняли на вратата да ви предлагат различни неща? С какво това е по различно?

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Точно това е възмутителното за мен! Мразя да ми се натрапват, ако ми трябва знам къде да го намеря. Ако не го намирам - започвам да питам. Я си представи, че днес получа десет такива писма в пощата, или ми позвънят десет пъти на вратата???? Ама видиш ли онези си търсели пазар! Няма да стане, да си отвори магазин и да се бори на пазара заедно с такива като мен - със съответните данъци, такси и куп други неща! Хайде със здраве и хубав уикенд!
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •