Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 38 от 38

Hybrid View

  1. #1

    Smile

    И аз в кюпа, но............... текста беше същия, а адреса на подателя друг: magazin.gobleni@gmail.com или нещо такова.
    Тъкмо щях да отговоря, че ако иска може и аз да й продам нещо - комплекти, конци, панами и при мен - дал господ, но ми изникна спешна работа, а после и изтрих писмото.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    И аз в кюпа, но............... текста беше същия, а адреса на подателя друг: magazin.gobleni@gmail.com или нещо такова.
    Тъкмо щях да отговоря, че ако иска може и аз да й продам нещо - комплекти, конци, панами и при мен - дал господ, но ми изникна спешна работа, а после и изтрих писмото.

    Аз директно й предложих да й продам авторските си схеми.Ама явно не е зацепила как да си отвори линка

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #3

    Подразбиране

    И аз получих такова писмо и го изтрих

  4. #4

    Подразбиране

    И при мен се получи .

  5. #5

    Подразбиране

    А аз получих две и също бяха изтрити

  6. #6

    Подразбиране

    А мен са ме пропуснали
    dani_m29@abv.bg

    Без картинка схеми на гоблени не изпращам

  7. #7

    Smile

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Момичета,получих няколко мейла от някоя си Лилия,цитирам дословно:


    lilia ivanova <gobleni2010@abv.bg> написа:


    предлага гоблени на Милена СТил;конци Ариадна;коплектова схеми от списания и лични схеми;крошета;игли;панами;и всичко необходимо за вашето хоби



    Някой ни използва мейлите,за да спами.Не съм съгласна с това нещо и съм категорично против такива трикове.Е,не й останах длъжна и й отговорих с нещо подобно.
    При вас има ли такива изпълнения? И какво е вашето мнение?
    И аз получих такова писмо, но го изтрих. Не за първи път получвам такова . Преди години като държах @ адреса в подписа какво не бях получила ме питайте
    Всеки търси своето място под слънцето. ba4iiska, защо се чудиш от къде ви има @ , ами написали сте го в подписа си.
    Редактирано от kamellia : 05.10.2010 в 08:09.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  8. #8

    Подразбиране

    И аз получих такова. Отговорих любезно, след което получих отговор от личния мейл на човека който стои зад това

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •