Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 38
  1. #1

    Подразбиране СПАМ от съфорумка!!!

    Момичета,получих няколко мейла от някоя си Лилия,цитирам дословно:


    lilia ivanova <gobleni2010@abv.bg> написа:


    предлага гоблени на Милена СТил;конци Ариадна;коплектова схеми от списания и лични схеми;крошета;игли;панами;и всичко необходимо за вашето хоби



    Някой ни използва мейлите,за да спами.Не съм съгласна с това нещо и съм категорично против такива трикове.Е,не й останах длъжна и й отговорих с нещо подобно.
    При вас има ли такива изпълнения? И какво е вашето мнение?

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    аз също получих такова съобщение

  4. #4

    Подразбиране спам

    И аз получих.Изчистих го без отговор.

  5. #5

    Подразбиране

    И аз!Имам някакави спомени че преди време същото момиче ми писа на ЛС/може и да се лъжа,но нали отвреме на време трия ЛС/!после ми се извини че се е объркала!Предлагаше ми някаква схема!
    Редактирано от pepen : 30.09.2010 в 18:06.

  6. #6

    Подразбиране

    Току що и аз имам същата реплика, от същата дама.... Изтрих го, но някой явно ни ползва адресите, от този форум.

  7. #7

    Подразбиране

    и аз получих

  8. #8

    Подразбиране спам

    И аз получих същото съобщение, но не отговорих. Преди няколко дни гледах по бтв новините за СПАМ писмата и продажбата на имейл адресите за получаване на различни реклами, трябва да не си побликувате имейла (това не знам как ще стане, защото трябва все пак по някакъв начин да си изпращаме схеми на гоблените) или поне да го махнете от подписите си, за да не ги използва никой за разпространение на глупости.

  9. #9

    Подразбиране

    това не е спам.просто се предлага нещо а вие си решавате дали ще го удобрите или не.извинявам се ако съм ви притеснила с нещо

  10. #10

    Подразбиране

    Никак не е коректно да се регистрираш във форум с единствената цел да използваш пощите на съфорумките по този начин / и то още в първия ден на регистрацията/. Не е въпросът в това, дали си притеснила някого, а доколко изобщо е коректно да го правиш. Начинът да предлагаш тук определено не е този. Ако си беше направила труда да поразгледаш и попрочетеш нямаше да има нужда от такава тема.

  11. #11

    Подразбиране

    Електронната поща е лична и не може да изпращаш каквото и да било без разрешение. Никой няма да ти обърне внимание на писмото, защото първо не те познава, не е поискали нищо от теб. Като изпращаш писма безразборно е и много дразнещо за собственика на имейла. Това не е правилния начин.

  12. #12

    Подразбиране

    Напълно подкрепям горните две мнения. Аз също получих такова писмо и го изтрих без да отговоря. Наистина не е това начина, тук не се занимаваме с търговия, а на приятелски начала си разменяме схеми и информация.

  13. #13

    Подразбиране

    и аз получих такова писмо не му обърнах внимание- но за съжаление тя не е единствена която ползва е-мейла без мое съгласие и не съм на ясно има ли начин да се предпазиш от това и може ли някой да каже каква опастност крие един спам -ако не го отвориш нали се изтрива автоматично от кутията ти ?

  14. #14

    Подразбиране

    Спамът не крие никаква опаснност, освен ако не е заразен с вирус, но обикновено пощите сами следят имейлите за зловредни явления. Спамът просто задръства пощата, ако не се трие или "докладва". Обикновено има и бутон "докладвай".

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от lilito18 Виж мнение
    това не е спам.просто се предлага нещо а вие си решавате дали ще го удобрите или не.извинявам се ако съм ви притеснила с нещо
    Предлагам IP-то ти завинаги ба бъде блокирано за този форум.Аз също имам какво да предложа,както ти и показах на мейла ти,но не го правя тук и не злоупотребявам с личните мейли на съфорумките и приятелките си!
    Жалка си с твоите извинения и мрънканици!
    И явно съвесем ти липсва и капка здрав разум,щом не си разбрала,че този форум е за взаимопомощ,а не за търговия!Тук,ако още не ти е стигнало до процесора,си разменяме АБСЛОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО И БЕЗКОРИСТНО не само схеми,идеи,но и житейски опит и съвети.Засрами се! Едно хубаво нещо да има,където хората да могат спокойно да си поговорят,да си поспорят и т.н. и все ще се намери някой,който да злоупотерби и да го опорочи!
    Щом толкова искаш да търгуваш,направи си магазин или сайт,където да продаваш!
    И още веднъж-тук всичко е на добра воля.Мнения,съвети,линкове,модератори,схеми,срещо, подаръци-всичко е БЕКОРИСТНО в името на всеобщото ни хоби!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •