Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 38 от 38
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nana Виж мнение
    Не разбирам какво възмутително има? Момичето предлага услуга, влиза във форум с интереси в областта и взема адреси на потенциални купувачи.
    Много хора го правят.
    Нима не са ви звъняли на вратата да ви предлагат различни неща? С какво това е по различно?
    Да вземе да прочете някоя и друга лекция по маркетинг.А честно казано,на моята врата отдавна не смеят да ми звънят и да ми предлагат разни работи.
    Просто не е коректно от нейна страна,а и наистина трябва да прочете повече за маркетинга.Виж,ако си имаше сайт и беше дала линка във форума,щеше да е съвсем различно.Освен това си имаме и темичка в "Обяви"за такива неща.
    Побеснях не толкова,че е злоупотребила с мейла ми,а че е супер неграмотна за най-елементарни неща и вместо да се защити с добри доводи,мрънка като бито кученце.Ей това вече ме изкара извън нерви.
    Стига вече сме спорили и нека си изкараме един приятен уикенд и да се надяваме повече такива изцепки да не ни се случват.
    на всички

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #32

    Подразбиране

    И аз получих такова писмо и го изтрих

  3. #33

    Подразбиране

    И при мен се получи .

  4. #34

    Подразбиране

    А аз получих две и също бяха изтрити

  5. #35

    Подразбиране

    А мен са ме пропуснали
    dani_m29@abv.bg

    Без картинка схеми на гоблени не изпращам

  6. #36

    Smile

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Момичета,получих няколко мейла от някоя си Лилия,цитирам дословно:


    lilia ivanova <gobleni2010@abv.bg> написа:


    предлага гоблени на Милена СТил;конци Ариадна;коплектова схеми от списания и лични схеми;крошета;игли;панами;и всичко необходимо за вашето хоби



    Някой ни използва мейлите,за да спами.Не съм съгласна с това нещо и съм категорично против такива трикове.Е,не й останах длъжна и й отговорих с нещо подобно.
    При вас има ли такива изпълнения? И какво е вашето мнение?
    И аз получих такова писмо, но го изтрих. Не за първи път получвам такова . Преди години като държах @ адреса в подписа какво не бях получила ме питайте
    Всеки търси своето място под слънцето. ba4iiska, защо се чудиш от къде ви има @ , ами написали сте го в подписа си.
    Редактирано от kamellia : 05.10.2010 в 08:09.

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  7. #37

    Подразбиране

    И аз получих такова. Отговорих любезно, след което получих отговор от личния мейл на човека който стои зад това

  8. #38

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от van4e_to Виж мнение
    Точно това е възмутителното за мен! Мразя да ми се натрапват, ако ми трябва знам къде да го намеря. Ако не го намирам - започвам да питам. Я си представи, че днес получа десет такива писма в пощата, или ми позвънят десет пъти на вратата???? Ама видиш ли онези си търсели пазар! Няма да стане, да си отвори магазин и да се бори на пазара заедно с такива като мен - със съответните данъци, такси и куп други неща! Хайде със здраве и хубав уикенд!
    Искам да ви поканя на гости при мен и да видите какъв "нежен телефонен тероризъм" е развит в Германия!И това е ежедневно.За имейлите няма да говорим!Поръчаш нещо някъде и след това ти се изсипват куп писма в пощенската кутия!И се питаш,как така и името ти са написали абсолютно правилно(а ми го произнасят трудно немците,явно натрупването на двата вокала "иа" е неприсъщо в немския).За пощата-няма да говорим!
    Така че хора,свиквайте с Европата,ще става все по тормозещо психиката,а неграмотността е дразнеща винаги.Но и с тези промени в граматиката ни,в един момент всички ще сме неграмотни,а неграмотните-щастливи!
    Днес се разхождам из форумчето напред -назад,та така попаднах тук и искренно се смях!!!Толкова сте искренни и възмутени,и определено сте с правото си,а аз съм щастлива,че съм далеч!Транспортните разходи за мен ще излезнат извън рамките на възможностите на фирмата!
    Продължавайте да творите красота!Там ви е силата! И не се тровете с глупости-просто такава поща се трие без да се отваря тук : 20-до 50 писма на ден!
    Една добра дума,прави света по-добър!

    http://diva-edel-art.blogspot.com/

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •