Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Гоблените на Iris79

    Здравейте, реших и аз да покажа моите първи творби. Като това са само гоблените, които съм рамкирала и са снимани. За качеството на снимките се извинявам, но са от мобилен телефон.
    Първият гоблен - "Цъфнала степ", е купен от майка ми преди около 15-20г. Аз започнах да го шия като студентка, но го довърших юли месец тази година. Той стана подарък, според мен много сполучлив
    Вторият гоблен е по схема от този форум, той стана подарък по случай годишнина от сватба.
    Другите ми гоблени, са :
    "Колумбина" - чака за рамкиране и е ушит специално за моята племенница, по схема от този форум;
    "Лятна идилия" - в момента го шия, подарък ми е по случай РД преди 5-6 години;
    "Коте" - купен от майка ми и започнат от нея, но завършен от мен
    Искам да благодаря на всички Вас, защото благодарение на този форум открих много красоти, които нямам търпение да ушия
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Вярвам, че ще продължиш да пълниш страничката си с красоти.

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Добро начало! Продължавай в същия дух! И показвай да им се радваме заедно!

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря за подкрепата

  6. #6

    Подразбиране

    Доста време отсъствах от форума...нямах време за шиене Но реших да кача гоблените, които уших до момента:
    1. "Почти перфектно" /трите ангелчета/ - тях уших 4 пъти -за мен, за сестра ми, за кръщелницата ми и за племенницата на приятелят ми. На снимката е варианта за сестра ми;
    2. Вече споменах, че съм шила и гоблена "Коте", но сега качвам снимка;
    3. Качвам снимка и на "Колумбина", който стана чудесен подарък за РД на моята племенница;
    4. "Казанската мадона"-подарък за РД на майка ми;
    5. "Цигулка с момини сълзи", уших я 1:1 и стана подарък за именния ден на майкат на приятелят ми;
    Извинявам се за качеството, но са снимани с телефона.
    А в момента шия Жирафи-отново за сестра ми, от серията на Леврон: Лъвове, Жирафи и Слонове. Като стане готов, което няма да е скоро, ще кача снимка. Ще снимам и "Лятна идилия", който е готов и чака да му сложа рамка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Браво,браво!Изобщо не е малко това,което показваш за отсъствието ти.Много хубави детски гоблени!

  8. #8

    Подразбиране

    Много красиви гоблени!

  9. #9

    Подразбиране ЕХ

    Реклама:
    Браво !!!Всичко което е сътровено от теб по наколко дубала ,как е малко ,даже доста за таз 1 година време Темпото ти е супер !
    Упех и напред

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •