Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 62
  1. #1

    Подразбиране Моята любовна история

    Темата ми е такава, защото от 8 март 2009-та това е всепоглъщаща страст, но досега всичко приключено е все за скъпи хора!
    Започнах и недовърших "Воденицата на Буше" и "Трявна", но те са ме водили към Св.Мина на Милена стил,конци Ариадна.Нескромно си го харесвам много, защото е за първия рожден ден на моето дете:

    Това мини е за св.Валентин за мъжа ми- модел на Солария:

    А това е една любов от пръв поглед за чудесната ми кума:

  2. #2

    Подразбиране

    Мили мои, за рождения си ден преди две седмици скопосах пьрвата Мадонка на Феручи- абе има тук-таме грешчици, но не и по лицата. Моделчето е на Фервако и маъ се шие 1:4, но си помислих, че ще е разхищение и го направих 1:1. Та това е подарькьт ми от мен за мен:

  3. #3

    Подразбиране коледна целувка

    Аз нали съм циганско сърце- да си пратя избродираната част от Коледната игра. Ших го с кеф и настроение, опазих го от детето, но е трябвало да го крия от мъжа ми. Той ми помогна с хортиената рамка, но докато се върна с храната от млечната кухня, нацапал допълнително с блестящ лак не само рамката, но И ГОБЛЕНЧЕТО! "Все едно има снежинки" и "Знаех си, че няма да ти хареса", това получих, освен прединфарктно състояние...Е, накарах го да измие и плочките на банята, за да мога да страдам над коледното чорапче на детето

  4. #4

    Подразбиране


    А това е коледното чорапче на Супер Асен! Разбира се оригинала на Дименшънс е на свтлинни години, но пък с наличната панама, конци Ариадна и гобленарския ми стаж...Затов пък е правен и пазен с мноооого любов!
    Здраве и щастлие на всички!

  5. #5

    Подразбиране

    Ето това е моята кума с вече рамкирания гоблен:

    а това е подаръкът за благоверния ми- за рождения му ден и докато се преборя със едрата шарка

    Символизират богатство и в действителност изглежат добре

  6. #6

    Подразбиране

    Това е коригираната версия на Фервакото:


    Ших я на ръчно тъканата панама - подарък от Продиджи-26, с точни конци и бодове
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от kaliakra2002 : 27.05.2011 в 13:21.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kaliakra2002 Виж мнение
    Аз нали съм циганско сърце- да си пратя избродираната част от Коледната игра. Ших го с кеф и настроение, опазих го от детето, но е трябвало да го крия от мъжа ми. Той ми помогна с хортиената рамка, но докато се върна с храната от млечната кухня, нацапал допълнително с блестящ лак не само рамката, но И ГОБЛЕНЧЕТО! "Все едно има снежинки" и "Знаех си, че няма да ти хареса", това получих, освен прединфарктно състояние...Е, накарах го да измие и плочките на банята, за да мога да страдам над коледното чорапче на детето
    Мила моя голяма съм заспа, отдавна не съм влизала в твоята страничка.Горкият ти съпруг, как можа така да го накажеш - на мен много си ми харесва така рамката. Значи в моят гоблен има творчество от цялото ви семейство - трябваше и на дребосъчето да дадеш да украсява. Това прави спомените най-мили и най-свидни. Твоето подаръче стана част от нашата семейна коледна украса и така ще е и занапред, и ще си спомням всеки път за историята с рамката и банята. Много поздрави на съпругът ти и целувки на малкият крадец

  8. #8

    Подразбиране

    Това е бърза снимка на отдавна готовия ръстомер! Балагодаря за схемата на LUCY

    Редактирано от kaliakra2002 : 11.08.2011 в 20:42.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kaliakra2002 Виж мнение
    Това е бърза снимка на отдавна готовия ръстомер! Балагодаря за схемата на LUCY
    И аз съм му хвърлила око на ръстомерчето ... Поздравления за перфектното изпълнение!!!

  10. #10

    Подразбиране

    Ето Мадонче №2 и тайфа ангелчета като не ми спореше с нея!
    Мадоната е на Luca-S - Подарък от Славяна-fantaziq!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Ръстомерът е много хубав!!!
    Винаги съм се питала дали наистина сантиметрете /ушитите/-отговарят на действителния метър???? Само как обясних...............
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  12. #12

    Подразбиране

    За ръстомера- не се съобразявах със схемата-мерих, поставях знах и ших цифри

  13. #13

    Подразбиране

    Мадонката е много хубава.А тези ангелчета рускините вярват,че който ги шие има бебе.Скоро да не ни зарадваш с хубава новина?
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  14. #14

    Подразбиране

    О, те са за приятелка, която много иска- така, че имам нужда от цялата ви положителна енергия, за да се случи!
    А хубава новина от мен ще получите, когато му дойде времето- нека първо почна работа!

  15. #15

    Подразбиране Просто нови дрешки!

    Реклама:
    Да си похваля законния ми другар- изпъна гобленчетата и си купихме готови рамки- смятам, че спестихме 2/3- от цената за рамкиране!
    Качвам снимка и на детето, защото смята, че на гоблена са "Ашко-мама"-т.е. аз и той!



Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •