Показване на 1 до 6 от 6

Тема: молба

  1. #1

    Подразбиране молба

    Момичета моля да ми помогнете.става въпрос за лепенки за мигрена MIGRUINE.ако някоя от вас е чувала за тях нека да ми даде малко информация.търсих ги във 100 аптеки никъде ги няма и дори не са чували за тях

  2. #2

    Подразбиране

    За пръв път чувам за тях.Сестра ми не са в България , иначе веднага щях да знам за тях.

    Утре ще проверя в аптеките .
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #3

    Подразбиране

    В нашите аптеки не са чували за тях!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  4. #4

    Подразбиране

    Лекувам мигрената си УСПЕШНО с вода- МНОООООООООО...ГО вода! Поне 2л. на ден/може и други течности, без кафе,черен чай и алкохол/

  5. #5

    Подразбиране

    Аз мога да ти кажа за лепенките.Тези лепенки не лекуват мигренета, те са нещо като компрес имат охлаждащо и освежаващо действие.предславляват лента намазана с гел.Моята майка живее в Поморие и там си ги поръчва от аптеката,цената им е 7.50 за 3 лепенки в пакет.
    Аз също страдам от много силна мигрена тук в UK също има такива лепенки и са доста по-ефтини.Аз лично ги ползвам като компрес както казах вече.Скоро по тв-то гледах едно предаване за мигрената,има хапчета който при редовен прием разреждат пристапите,ето защо моя съвет е да са консултираш с специалист.

  6. #6
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз лично лекувам мигрената си с едно руско хапче,което братовчетка ми от Русия ми докарва. То се казва Цитрамон.Пия ги по две, за по бързо действие и наистина ми помагат,но за лепенки не съм чувала.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •