Показване на 1 до 10 от 10

Тема: gallery.ru

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от evdokia asenova Виж мнение
    Момичета как мога да се преместя във ,,vkotakte.ru,,.Блокираха ми акаунта в ,,GALLERY.RU,, защото не платих таксата , а в момента и не мога и не искам.Искат покана, моля ви поканете ме!!!!!!!!!
    Не е възможно да си ти блокирали профила. Просто, този, който не е платил не може да качва снимки. Иначе спокойно се разглеждат албумите и можеш да теглиш.
    За vkotakte.ru си създайте профил / акаунт/ и тогава поискайте да ви добавят. Мисля, че имахме и специална тема за това.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Не е възможно да си ти блокирали профила. Просто, този, който не е платил не може да качва снимки. Иначе спокойно се разглеждат албумите и можеш да теглиш.
    За vkotakte.ru си създайте профил / акаунт/ и тогава поискайте да ви добавят. Мисля, че имахме и специална тема за това.
    Ако наистина акаунта ти е блокитан,това значи,че някой те е докладвал заради схеми,които си побликувала и на които им треперят да не се разпространяват,от типа на Лан Свiт.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •