Показване на 1 до 15 от 20

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    А обръснала ли си се (епилирала и прочее обезкосмяване) под мишниците?
    И аз се изпотявам честичко и ако имам косми под мишниците си мирише. Но като ги оскубя с кола маска и проблемът изчезва, дори да съм вир вода потна.....

    Diotima е права - миризмата се причиняа от тези бактерии, които живеят под мишниците, а косъмчетата помагат да се задържат там и да се развиват....

  2. #2

    Подразбиране

    Хораааа,полезно е човек да се поти,така организмът изхвърля част от отровите...Не е нормално някой да не се поти 10 дни!
    Ето ви един ефикасен и простичък съвет от мен..
    След като се изкъпете, топнете пръст в сода бикарбонат и леко разтъркайте под мишниците...Няма неприятна миризма,потта не мирише, защото се получава...вода-гарантирано!
    Естествено мишниците трябва да са почистени, защото косъмчетата там имат специфична структура-с каналчета, който задържат потта и миризмата..
    Малко химия...потта е киселина+ сода бикарбонат-става неутрализация...отделя се..вода.
    Пробвайте!
    След като ползвате метода 2-3 месеца потта ви спира да мирише.Тогава можете да минете към рол-они,които съдържат талк..Аз лично ползвам Ейвънските и съм много доволна..

  3. #3

    Подразбиране

    При мен изпотяването се появи от хормонален дисбаланс. Не помня дори кога съм имала окосмяване - винаги мишниците ми са гадки и чисти. Сухи дезодоранти, талк и какво ли не - няма ефект. Накрая този лечебен спрей оправи нещата - ОДОРЕКС.В упътването си има инструкция за употреба. Ако се спазва всичко си е ОК. Щото аз понякога си забравям
    Преди месец ми препоръчаха едно гръцко кремче против изпотяване - уж било по ефикасно - дръжки - не струва - или поне на мен не ми помага.
    Мисля че всичко е индивидуално и дано се справиш че е много неприятен проблем

  4. #4

    Подразбиране питане

    Момичета , бихте ли казали на каква цена е този дезодорант?
    Благодаря Ви предварително.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •