не знам дали не пишеше че за чужденците ще може чрез ESM но сигурно трябва и телефона ти да има тази възможност -споделям идеята ти че сме си натрупали компютрите със схеми които в повечето случаи събираме от колекционерска страст идва ми на ум следната идея -първо създаваме си група да кажем " колекционерки на схемии" после си разменяме информация кой какво е събрал и после търсим място където да се съхраняват събраните схемите и до което ще има достъп всеки от групата като гледам май всички имаме страници в мултито и едно такова място може да е то и напр.аз съм събрала на рогоблен 138 схеми и ако друг има някоя която аз нямам ще я добави и така всеки участник чрез парола ще има достъп до всички схеми на тази фирма които ще са качени на моята страница, а на страницата на друг участник ще е качена друга фирма и т.н. така ще си поосвободим малко пространство в компютрите и в същото време ще имама достъп до повече схеми
давайте предложение и колко са съгласни на това да кажем сдружение особенно за подходящо място където да се качат схемите