Юра въобще не държа да правим това при рускините просто видях че те си правят групи по градове и ми хрумна че може ние българите да си сформираме също наша група ,а ако направит това във нашият форум ще е още по-добре че тук по-лесно се комуникира ,някои ще кажат че ние си имаме отделни теми както по фирми така и по -типове но според мен тези теми имат нужда от някакво обновление ако някой е дал линк на схемата то в повечето случаи този линк вече не работи защото срока на съхранение на схемата е изтекъл и моето мнение ,е че доста трудно може да се намериш схема от темите затова се прибягва към заявка и се трупа форума с излишна информация защото в повечето случаи виждаш едни и същи гоблени на няколко места а други никъде
моята идея е тези които сме посъбрали някакви архиви да се обединим и да направим един общ архив като вид библиотека -там където се знае фирмата ще е сложена схемата към фирмата а където не се знае по-тематика наясно съм че да се направи един архив никак не е лесна работа защото не знам как е при вас но аз се опитвам да сложа някакъв ред в своя архив че по лесно да откривам това което търся и не съм намерила най-доброто решение и по-фирми ги отделям и по-тематика и когато почна да търся нещо все не мога веднага да го открия
къде ще направим това тук или при рускините на мен ми е все едно , но ако няма достатъчно желаещи начинанието ще е безмислено