Показване на 1 до 15 от 97

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    http://vkontakte.ru/id102325614
    това е моята страничка но нещо не успях да се присъединя към групата
    добавих те като приятел

  2. #2

    Подразбиране

    Супер сте!Ама как ще ви запомня ,като тук сте с един ник,там с друг,да не говорим за аватара!Аз затова си сложих между двете си имена и ника , с който се подвизавам из всички сайтове където съм се регистрирала!


    maleks
    - душко,дойде ред и аз да питам!От сумата и време се мъча да използвам тези приложения за цветя и емотикони ,ей богу не можах да го разбера !Виждам че ти блестящо си се справила!хайде мила давай тука обяснения на човешки/български език!че от четене и превеждане вече и на мъжо започнах да му говоря на развален руски!

  3. #3

    Подразбиране

    Нещо не можах да си сложа ника в скобки. Дава ми римско едно вместо скобите.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepen Виж мнение
    maleks - душко,дойде ред и аз да питам!От сумата и време се мъча да използвам тези приложения за цветя и емотикони ,ей богу не можах да го разбера !Виждам че ти блестящо си се справила!хайде мила давай тука обяснения на човешки/български език!че от четене и превеждане вече и на мъжо започнах да му говоря на развален руски!
    Разумеется:
    Вляво от гл. стр.--Приложения/цък/ -- Всички приложения/цък горе в дясно/
    Отварят се всички приложения, избераш си.
    Като щракнеш на избраното, се появява за няколко сек. зареждаща лента.
    ОК- щрак.
    Нов прозорец- с отметки кое как да се вижда - Разреши - Въвеждате кода и сте готови.
    Как се използват:
    така инсталираното приложение вече би трябвала да се вижда на страницата ви.
    Щрак върху приложението, избираш какво ще пращаш, -Изпрати - от новия прозорец избираш потребител - Отправит - Добави запис
    Май станах перфоратор с това щрак
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •