Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 97
  1. #31
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    http://vkontakte.ru/id102771401 Това съм аз. Дали съм се справила? Момичета, можете да промените езика на Български!
    Редактирано от Ge4i1970 : 17.10.2010 в 13:18.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  2. #32

    Подразбиране

    Аз да попитам каква е идеята да се регистрираме тук като не можем да си качваме схеми или да си показваме албумите с готовите.Или пък ако искаш да търсиш нещо къде да го търся.
    Иначе съм се рег. да не остана по-назад.
    http://vkontakte.ru/id102735187

  3. #33

    Подразбиране

    Весе - виж тук
    Маниакальные вышивальщицы

    http://vkontakte.ru/club2399990
    Това е група за гобленарки-маниячки.
    Освен групата от галерри.ру - си има и други.В горепосочената група има доста теми със схеми по раздели.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessito75 Виж мнение
    Аз да попитам каква е идеята да се регистрираме тук като не можем да си качваме схеми или да си показваме албумите с готовите.Или пък ако искаш да търсиш нещо къде да го търся.
    Иначе съм се рег. да не остана по-назад.
    http://vkontakte.ru/id102735187
    Ето ти линк от който да ти стане ясно защо сме се юрнали към другия сайт!
    http://gallery.ru/news/article.php?g...article_id=162

    Вярно , не е като в галерито , сигурно никога няма да стане ,но идеята на рускините е да не се разделяме по разни други сайтове !В началото мисля че бях дала и линк където те коментират създалата се ситуация и колко всички с нежелание ще се разделят с уюта който имаше в галерито!Не се притеснявай ,винаги ще се намери кой да ни помогне ако търсим дадена схема! А албуми с гоблените си можеш да правиш и в твоята страничка и в групата!Малекс ти е дала и линк към маниакалните вышивалчици ,наистина има доста полезни неща!Просто трябва пак да ги разучаваме ,но ние сме си умнички и ще се справим!Не съжалявай че си се регистрирала и добре дошла !
    Редактирано от pepen : 17.10.2010 в 22:14.

  5. #35

    Подразбиране

    старата галерия бе много лесна и хубава и добре че я имаше та успяхме да си понатрупаме доста добри архиви, това ново място малко не ми се нрави с тези вечни пароли и правила но какво да се прави трябва да свикваме -докато разглеждах видях че правят групи по-градове и ми хрумна да си направим и ние една група -всички от българия регистрирани там -да си качим снимки на събраните архиви и да започнем да си правим обмен на схеми помеждуси -ако не друго поне ще се разбираме по лесно -и да си помагаме при търсене на нови
    п.п нашият форум също е хубав но мисля че почва да се разводнява не се спазват правилата едни и същи неща се търсят не знам по-колко пъти на месец -напр.молитвата има ли месец в който да не се търси и то поне 3-4 пъти - рускините имат много строги правила ,ако сте ги прочели и сигурно си ги спазват ,затова мисля че тези които имаме посъбрани архиви (а доколкото виждам повечето регистрирани са все такива гобленарки с натрупани освен ушити гоблени и доста събрани схеми) не мислите ли че е време да си покажем събраното и да си направим размени на колекциите

  6. #36

    Подразбиране

    zhak -напълно съм съгласна с тебе за галерито!Но какво да се прави!Обсоятелствата ни карат да предприемаме тази промяна!Нали знаеш че всяко начало е трудно!Аз снощи влизах из албумите на маниакалните и трябва да ви кажа ,че останах с впечатлението че доста от нещата които съм гледала в галерито са черпени от там!Доста богата колекция!Единствения недостатък е че трябва всеки път да се молиш за схема ,да чакаш !Докато в галерито просто си я сваляш!На мене например ще ми липсва функцията "поиск" от галерито,тъй като само срещу ключова дума ми се отваряха хиляди албуми!Ще се нагаждаме ,няма как!
    По този повод имам една молба, ако на някой му е ясно /може би има някой банкер от вас/как става превеждането на пари по банков път за да се плати в чужбина и колко ще ни струва превода,нека сподели с нас!Току виж някой пък/например аз/реши да плати!

    Относно предложението ти да си направим група на българчетата,ЧУДЕСНО!И на мене ми мина през глават подобна идея!Давай прави поне аз съм с тебе!
    Относно нашият форум,аз си го обичам и харесвам!Винаги когато съм поискала нещо момичетата или момчетата са ми се отзовавали!За което безкрайно им благодаря!Но нека имаме възможност да си попълваме колекциите от схеми и ние да помагаме!
    Друг е въпроса че една и съща схема на гоблен се намира в компютрите на много хора и така се тъпчем,че ще избухнем някой път!Ако този въпрос решим ще е полезно и за нас!Дайте предложение как да се направи така че един да притежава схеми на един дизайнер , да отговаря за тях и да ги предоставя на желаещите!Така ще се избегне затрупването с излишни схеми!Но да има и обратната връзка -един на друг да си помагаме при търсене , а един ще ги съхранява!Дано ме разбирате какво искам да споделя!може и да е обсъждано ,не знам !Аз поне не съм попадала на подобно обсъждане!

  7. #37

    Подразбиране

    На мен ми е ясно как става превода за чужбина, че често ми се налага, обаче банковото обслужване по самата операцията ще ни съдере кожата - 15 евро е мининума + 0,1% от сумата на превода. По-добре да плащаме с карта.

  8. #38

    Подразбиране

    не знам дали не пишеше че за чужденците ще може чрез ESM но сигурно трябва и телефона ти да има тази възможност -споделям идеята ти че сме си натрупали компютрите със схеми които в повечето случаи събираме от колекционерска страст идва ми на ум следната идея -първо създаваме си група да кажем " колекционерки на схемии" после си разменяме информация кой какво е събрал и после търсим място където да се съхраняват събраните схемите и до което ще има достъп всеки от групата като гледам май всички имаме страници в мултито и едно такова място може да е то и напр.аз съм събрала на рогоблен 138 схеми и ако друг има някоя която аз нямам ще я добави и така всеки участник чрез парола ще има достъп до всички схеми на тази фирма които ще са качени на моята страница, а на страницата на друг участник ще е качена друга фирма и т.н. така ще си поосвободим малко пространство в компютрите и в същото време ще имама достъп до повече схеми
    давайте предложение и колко са съгласни на това да кажем сдружение особенно за подходящо място където да се качат схемите

  9. #39

    Подразбиране

    nellli- Благодаря ти за отговора!Те предлагат плащане чрез карти-виза или мастер,които аз поне за сега не притежавам!Когато попитах, имах в предвид именно с тях когато се плаща ,колко ти взимат за превод!Иначе предложението е от 10 рубли до 100 на месец, в зависимост от функциите които искаш да ползваш !Та примерно ако искам да платя за , 1месец или за няколко наведнъж ,кое ще ми е по на сметка!

    zhak
    - аз съм винаги готова за новости!И сега съм съгласна !По принцип до сега схемите си ги съхранявам в компютъра,в галерито и на дъмпа!Не съм ползвала никога пикаса или мултито!Имам спомени че в началото правих някакви регистрации,но просто не ми е било небходимо да ги ползвам!Отделно моите схеми не са подредени по дизайнери , а по това което ми харесва като тема/тематично/!Не на всички знам кой е дизайнера!Но стига да кажете и това ще направя!Напоследък съм фен на малките гоблени , а всичко което съм качила в галерито съм го изтрила от компа си!Има ,няма желаещи все от някъде трябва да започнем!Ако се каним и подканяме скоро няма да решим въпроса!така че давай и дано се съберем повече ,за да можем и да си помагаме!

  10. #40

    Подразбиране

    Аз чета и се чудя защо пък само при рускините да има тази възможност.
    Какъв е проблема и в нашия сайт да си направим галерия и да си съхраняваме схемите ?!?

  11. #41

    Подразбиране

    Не съм поглеждала курса рубла- лев, но ми се струма че няма да излезе скъпо плащането на абонамента. Честно казано мисля да пробвам плащане с карта / нищо не вземат за транзакцията/.

  12. #42

    Подразбиране

    Аз съм в новата група - http://vkontakte.ru/id102825387.

    А за това, че аз публикувам схеми, няма да плащам!

  13. #43

    Подразбиране

    Юра въобще не държа да правим това при рускините просто видях че те си правят групи по градове и ми хрумна че може ние българите да си сформираме също наша група ,а ако направит това във нашият форум ще е още по-добре че тук по-лесно се комуникира ,някои ще кажат че ние си имаме отделни теми както по фирми така и по -типове но според мен тези теми имат нужда от някакво обновление ако някой е дал линк на схемата то в повечето случаи този линк вече не работи защото срока на съхранение на схемата е изтекъл и моето мнение ,е че доста трудно може да се намериш схема от темите затова се прибягва към заявка и се трупа форума с излишна информация защото в повечето случаи виждаш едни и същи гоблени на няколко места а други никъде
    моята идея е тези които сме посъбрали някакви архиви да се обединим и да направим един общ архив като вид библиотека -там където се знае фирмата ще е сложена схемата към фирмата а където не се знае по-тематика наясно съм че да се направи един архив никак не е лесна работа защото не знам как е при вас но аз се опитвам да сложа някакъв ред в своя архив че по лесно да откривам това което търся и не съм намерила най-доброто решение и по-фирми ги отделям и по-тематика и когато почна да търся нещо все не мога веднага да го открия
    къде ще направим това тук или при рускините на мен ми е все едно , но ако няма достатъчно желаещи начинанието ще е безмислено

  14. #44

    Подразбиране

    А някой друг да е получил това:

    Вконтакте-безопacноcть

    Съобщение: Вac приветствyет cотрyдник сaйтa !

    ВHИМAНИE этo вaжно ! Мы ввoдим обязaтельные пaрaметры безопacнoсти , теперь каждoмy пользoвaтелю vkontakte.ru необходимo пройти sms aвтoризaцию, вам нyжнo oтпрaвить sms cоoбщение (бесплатнoе) . Данным сooбщением вы пoдтверждaете чтo вы являетеcь живым челoвекoм а не cкриптoм или робoтoм.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Не съм получавала такова съобщение. Много е съмнително. Че ти си се регистрилала съвсем скоро. Какво има да му проверяват дали си жива. Ох, чакай че ми стана смешно сега. Малекс, я се провери - може пък да си робот.

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •