Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Помощ за ковачницата!

    Здравейте мили гобленари.От доста време разглеждам сайта и прекрасните гоблени.Та имам един комплект гоблен Ковачницата на Милена Стил със схема бод 1:4. И въпросът ми е дали мога с тази схема да го ушия 1:1,мисълта ми е дали ще се получи същата картина и същият ефект.Моля някой да ми отговори защото ме сърбят пръстите да го шия

  2. #2

    Подразбиране

    Може, може! Гобленът ще стане даже по-хубав, отколкото 1:4.

  3. #3

    Подразбиране

    Mnooooooooooooooooogo ti blagodarya,kolebaeh se dali da zapo4na 1:1 ZAPOCHVAM VEDNAGA MERSIII

  4. #4

    Подразбиране

    ushii go 1:1 po-hubav e mujut mi go shie 1:4 i e goliam kolko bebeshko odeialo,no za mene 1:1 e po-hubav
    [email]gergana.germanova@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Da,oshte vchera go zapochnah daje 1:1,mnogo mi olekna mersi,ama i az stanah edna goblenarka

  6. #6

    Подразбиране

    Аз го ших 1:4 , но със същите конци , една позната го уши 1:1 , на Казанлък , стана много красив . Успех желая , ще следя етапите
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Ами хубаво става,но и на работа ходя,и малко бавничко ще стане

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •