Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 73

Тема: Nelly - етапи

  1. #16

    Подразбиране

    А ето какво трябва да се получи накрая. Поради липса на друга снимка, съм снимала обложката.



    Оригинален комплект на Vervaco. Панамата е 14 каунт. 22 цвята + ламе (което, за съжаление не е много фотогенично). 16/36 см. Шие се много леко и приятно.

  2. #17

    Подразбиране

    Завършен снощи късно и по тази причина все още в намачкан вид, за което се извинявам! Ноооо... бързам да го покажа готов!


  3. #18

    Подразбиране

    Етапче от Италия на Хейгл:


  4. #19

    Подразбиране

    Италия на Хейгл е готова! Сега пране, гладене и трите отиват за рамки. Ще ги покажа в темата с готовите!

  5. #20

    Подразбиране

    Да покажа с какво се занимавам в момента. Понеже я карам на настроение, все повече стават започнатите.... Та, в момента ме е грабнал този:

    .... и ето до къде съм стигнала:

    Оригинален комплект, благодарение на Оля и, понеже е сравнително малък размер, се надявам да го завърша преди да ме е грабнал някой друг!

  6. #21

    Подразбиране

    Да се отчета с готовото жабче:


  7. #22

    Подразбиране

    Майкъл Пауъл уших толкова бързо, че отиде направо в темата с готовите. За това сега бързам да покажа първите бодове от започнатия - готов комплект от пролетния каталог на Vervaco:



    Трябва да стане това:

  8. #23

    Подразбиране

    Nelly_L много е красива дамата на Вервако. Те мисля, че бяха серия от няколко красавици. Всичките ли си решила да ушиеш или тази е единствената?
    zeza_v@abv.bg

  9. #24

    Подразбиране

    Много красив се получава, поздравления и за избора.Предполагам че има и ламе в комплектовката?

  10. #25

    Подразбиране

    zezata, цялата серия Деко е страхотна, но съм решила да шия само тази и още една. Да не прекалявам, все пак!
    ebn, да, има сребърно ламе - и в бродерията, и в контур.
    На снимката не личи добре, но роклята и шалът са в страхотно тюркоазено зелено.

  11. #26

    Подразбиране

    Да покажа малък етап от Vervaco...

  12. #27

    Smile

    Страхотна е твоята дама на Вервако. Получава се много красиво.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  13. #28

  14. #29

    Подразбиране

    Nelly мадамата ти се получава направо идеално. Чакам да я видя готова какъв разкош ще е
    v_g_g@mail.bg

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Nelly мадамата ти се получава направо идеално. Чакам да я видя готова какъв разкош ще е
    Благодаря! И аз очаквам да стане разкошна като и сложа ламето и перлите.

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •