Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 20
  1. #1

    Подразбиране Моите скромни произведения

    Здравейте,

    най - накрая набрах смелост и аз да покажа какво съм сътворила, макар и дума не може да става за сравнение с Вашите красоти. Не бъдете прекалено критични все пак се старая

    Ще започна с творбите на майка ми която в едно с кръстницата ме запалиха с бродирането.
    Първият е Заснеженото градче


    Вторият Старото мосче
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Kelly_13 : 29.10.2010 в 16:03.

  2. #2

    Подразбиране още от мама

    Следващият е Есенското езеро и Щастливото завръщане
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Kelly_13 : 29.10.2010 в 16:05.

  3. #3

    Подразбиране И сега ...........

    Коне на водопой. Гобленът на който започнах да се уча. Майка беше ушила по време на бремеността си с брат ми водата и кучето и така го беше оставила 6 години. Един ден аз го взех и започнах сама да се уча като вечер гледах от кръстницата как шие а след това през деня аз творях скришом от мама зашото тя и така не искаше да ме учи да шия. Резулта е налице от пред горе долу става но отзад майка като го видя и се смая. Каза че черният ми кон е бил болен от шарка. Кой да ми каже че не се правят възели ами конците се подбаждат. Е все пак бях 7 клас и с голям ентусиазъм
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране Продължение

    Следващото мое произведение е Кошница с червени рози
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране .......

    Дойде време и заминах студентка. Между лекци и сесии по две специалности успях да сътворя и следващият гоблен Лятна нощ два пъти един за мен и един за гаджето
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране :)

    Дойде време и студентският живот приключи. Прибрах се в родният ми град и по време на 3 месеца безработица, два рафта с книги, телевизия успях да завърша и следните гобленчета: Зима в планината за една семица и Старото мосче
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране ....

    Започнах работа и следващата си занимавка
    Майчина усмивка. След нея направих една пауза от 5-6 години в които шиех карета като надомна работа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране ....

    След като открих форума започнах да се интересувам да се науча да шия с две лица, това ми е мечтата. Кошницата с червените рози я ших по цветове както беше описане някъде тук и ето го резултата лице и гръб
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране И още

    След това прочетох за шиенето по редове и следващият ми гоблен е изпълнен с 52 игли. Изкупих магазина направо.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране Ново предизвикателство

    Следващият ми експеримент е гоблен с кръстче. Тук вече шия и пея с опита от каретата а отзад е идеално на прави ленти.

    Ушим Молитва за дома на панама с ламе един за мен и един за колежката. Племеника ми завърши детска градина и като благодарност към госпожите им подарихме по една Молитва но на тонира в бежаво панама
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране Следваща страст

    Следващата ми страст станаха графиките
    Първият ми опит след дълго чете за панами конци и други щуротии се реших. Този е изпъленен 1:4 на българска бяла ситна панама. Но мисля че стана.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране Нов метод

    И ето първата графика на едра панама 14 каунт с кръстче. Мисля че не е е зле но контура ме изнерви и така остана недовършен. Някой ден и това ще стане
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране Последно от мен

    И последното ми творение. Ходина на лечение на Бургаски минерални бани за 10 дни и ето как си уплътни времето
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Здравей, Kelly_13! Изработила си прекрасни неща! Покрай гоблените разказваш и за себе си - чудесна идея! Обаче това с 52 -те игли ме изуми. Никога няма да имам търпение да го направя!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасна колекция, вилерите отзад изглеждат перфектни. И аз съм впечатлена от този с 52-те игли, не разбрах какво точно означава, не ми е попадало такова четиво. Поздравления ! А какво е следващото начинание?

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •