Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 19
  1. #1

    Подразбиране Принтиране

    Имам проблем ...може ли някой да ми обясни малко по-подробно как да уедря една схема и тогава да я принтирам. Сега е с много малки символи и трудно се шие по нея.

  2. #2

    Подразбиране

    По принцип аз си уголемявам схемите (ако се налага) с Фотошопа, но има една подробност: самия файл ще "понесе" ли такова нещо.
    Другия вариант е да се отметне една опция при принтирането (ако има такава възможност): "Fit to page".
    А има и трети вариант: да я увеличиш през ксерокс
    Ако има въпроси питай
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  3. #3

    Подразбиране

    murr къде точно се намира тази отметка при принтирането,че не я откривам
    Photoshop Elements 3.0 ще ми свърши ли работа.Кажи точно какво правиш през фотошопа ,защото и тук нещо удрям на камък

  4. #4

    Подразбиране

    Не съм работила с Photoshop Elements 3.0 и не мога да ти помогна за него, но ако искаш прати ми схемата и ще видя какво мога да направя с нея
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  5. #5

    Подразбиране

    murr въпроса е сама да го направя
    Намерих...ACDSee32 и сега правя някакви опити с нея ...ако някой я е ползвал да помага .

  6. #6

    Подразбиране Уголемяване

    :? :? Мисля си, дали ако се отвори с word и там се уголеми,при принтиране ще се получи :twisted: За съжаление нямам принтер и не мога да пробвам този вариант

  7. #7

    Подразбиране

    Word-а не е програма за текст а не за картинки, така че с нея едва ли ще стане
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  8. #8

    Подразбиране принтиране

    :? :? :? Схемите не са ли вид текст

  9. #9

    Подразбиране

    виж със word-a също ще стане но няма да е особено хубаво най добре иди някъде където предлагат подобни услуги (принтиране) и там ще го оправят

  10. #10

    Подразбиране

    Аз с word си оправям големината на картинките. Ако знаците на картинката са ясни, тоест тя няма нужда от изчистване, но при принтиране излиза малка, то аз я вмъквам в word и оттам си я намествам на цялата страница. Ако не се събира или аз искам по-едри знаци, щото ми е по-лесно, "режа" картинката с paint и после пак с word на 2 сртаници или там колкото излезе.

  11. #11

    Подразбиране Принтиране

    Благодаря за информацията

  12. #12

    Подразбиране

    Аз си уедрявам схемите с Фотошоп, а ги отпечатвам след това с Корел - отрязвам си частта от голямата схема (във Фотошоп), която искам да разположа на 1 лист А4, поставям я в нов файл, слагам му име. След това в Корела използвам Импорт, за да поставя отрязаната част на лист А4, разпъвам, за да се запълни листа и - Принт. Не знам дали някой разбра нещо, но аз съм си свикнала с тези два продукта и ми е много удобно.

  13. #13

    Подразбиране

    На мен ми стана ясно сега ще го пробвам .Благодаря !

  14. #14

    Подразбиране

    Имах подобни проблеми , но съвсем случайно в едно списание - компютърно попаднах на compupic , и страшно лесно се и обработва картинка и уголемява . Ако ти попадне тази програма - пробвай , страшно лесно и бързо

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря много на Miro за предложената програма.Възползвах се от нея и съм много доволна-върши чудесна работа.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •