Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 19 от 19
  1. #16

    Подразбиране

    Някой знае ли къде във София принтират добре ходих на едно място казаха да якача в пощата защото не мога да я сваля на диск техниката ми е по стара и няма тази възможност но като видяха за какво става въпрос ми казаха че няма да се чете ими отказаха а схемата е цветна.Незнам къде да ходя;какво да правя;на кой да се моля като и аз не разбирам
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  2. #17

    Подразбиране


    valioa,попитай в някой копирен център.Сещам се за такъв срещу ЦУМ до химическото чистене или на Дондуков срещу Младежкия театър.Голям център има също и във ВИАС .Желая ти успех!

  3. #18

    Подразбиране

    Точно срещо ЦУМ ходих след много игра на компютъра ми изкараха едната схема мн.добре а другите размазани въпреки че са от едно и също място и същия гоблен.Не разбирам от техниката но щом едното стана трябваше идр.Дадох си парите и не получих нищо :twisted: ще пробвам на др.място където казваш да видим резултата.
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  4. #19

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз често използвам Acrobat Reader, но повече за смаляване. Прехвърлям картинката в Acrobat Reader, избирам размера, който ми харесва, копирам и слагам в графична програма. Каквото се копира в Acrobat Reader остава в размера в който е копирано.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •