Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 37
  1. #16

    Подразбиране

    Ха,това не бях чувала...Благодаря! На мен вече два пъти ми звънят на домашния уж роднини някакви за ваучер,но не им се хванах,дори от последния отнесох "устопсувни матерни мръсни слова" Пак благодаря за предупреждението!

  2. #17

    Подразбиране благодаря

    Благодаря ти Пепи днес прочетох това съобщение.
    katya ivanova

  3. #18

    Подразбиране

    А на мен ми се обадиха, уж от полицията, че мъжа ми е сгазил детенце на 9 годинки, което е в кома. В първия момент трябва да ви кажа, че блокирах и взех да заеквам от ужас. Какви ли не гадости измислят тия изроди.

  4. #19

    Exclamation

    И на мен ми се случи, но никога не споменавайте име. Те това чакат, за да паникьосат човек.

  5. #20

    Подразбиране

    Изроди. Разпространих по скайпа. Благодаря за предупреждението. Веднъж се обадиха у дома сестра ми вдигнала и и казали че нейна близка е закъсала на магистралата и има нужда от еди какви си ваучери, да ги купи и да чака щял да дойде човек да ги вземе. Сестра ми ги попитала защо като могат да се доберат до града не си купят и им затворила.Заради такива като тях някой път няма да помогна на наистина нуждаещ се човек

  6. #21

    Подразбиране ...

    БЛАГОДАРЯ! КОЛКО СА ИЗОБРЕТАТЕЛНИ САМО.......НО ТОВА Е ВЪРХА НА НАХАЛСТВОТО!

  7. #22

    Подразбиране

    Тц-тц-тц-тц....ми ненепразно българите са с най-висок интелект - я виж к`ви работи измислят....Даже някой ми каза че в тия групички участват адвокати, психолози. Пази Боже!

  8. #23

    Подразбиране

    УЖАС!гадняри мръсни много съм възмутена пепи БЛАГОДАРЯ

  9. #24

    Подразбиране

    благодаря Пепи какви ли не се навъдиха аз каквато съм като нищо щях да им свърша услугата дано не ми се обадят защото "много ги обичам аз мушанниците"

  10. #25

    Подразбиране какви нищожества

    Благодаря на Пепи, само съм чувала за тях по телевизията. Бяха се обаждали на мъжа ми, но той се усеща навреме, само се набута с цената на разговора, защото гадините му кликнали и той се обадил на идентифицирания номер.
    Редактирано от гарфийлд : 01.09.2012 в 14:23.

  11. #26

    Подразбиране

    Благодаря!

  12. #27

    Подразбиране

    Едно голямо БЛАГОДАРЯ и отмен!

  13. #28

    Подразбиране

    Пепа, благодаря за предупреждението. За това още не бях чувала.

  14. #29

    Подразбиране

    сардечно благодаря ще кажа утре на колегите при нас пък облепили пред входа обява уж от хеи както че ще пръскат за паразити и молят който няма да бъде в къщи да сложи празен буркан прид вратата за да му оставят отрова и рознайте какво се еслучило по нататък

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Това с бурканите е наистина хитро от тяхна страна.Ле-ле, как им идват такива неща на ум?!
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •