Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 37 от 37
  1. #31

    Подразбиране

    Винаги съм се учудвала на човешката наивност. Как е възможно, знаейки в какви времена живеем, на напълно непознати да маркираш, че не си вкъщи? Има още един начин гадовете да те проследят - ако предполагат, че апартамента е празен за дълго, слагат някакъв виден само за тях белег - да речем топченце хартия или нещо безобидно и след това проверяват. Ако белегът е налице е пипат. Така че ще е от полза да оглеждате и външните врати за непознати нещица.

  2. #32

    Подразбиране

    4uvala sam 4e slagat biskvitka pod iztrivalkata pred vratata. Posle proveriavat dali e sma4kana. Ako e sma4kata zna4i se vliza v apartamenta Mnogo sa izobretatelni naistina

  3. #33

    Подразбиране

    Благодаря за споделеното. Хитро наистина, тази информация ми е добре дошла. Много е неудобно да се пазиш от всички страни

  4. #34

    Подразбиране

    Наред с това, че сме умна нация сме и с най-много мършаза съжаление.Преди няколко дни гледах по телевизията как с лаптоп, на който са сложили блутут прихващат телефони с блутут и как без да знаеш, се включват и говорят за твоя сметка.Но когато няма закони, с които да наказват мошенниците ще има хора да плачат. Дано не сме от тях и да са по-малко.

  5. #35

    Подразбиране

    Стига бе, хората не могат дъх да си поемат!

  6. #36

    Подразбиране

    Галюшка, права си - Стига, ама изродите-мошенници не спят.А има една поговорка "Прикритото мляко котките не го лочат". Ние си мислим, че като сме честни и коректни - няма уроди, да ама не. Единствено, което можем да кажем, да не ни се случва да се срещаме с измамници, нито ние, нито нашите близки.

  7. #37

    Подразбиране измамниците

    Реклама:
    Смятай, че съм казала нещо яко по адрес на майките им

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •