Страница 24 от 26 ПърваПърва ... 142223242526 ПоследенПоследен
Показване на 346 до 360 от 378
  1. #346

    Подразбиране

    Чантичката е страхотна - направо произведение на изкуството. Браво

  2. #347

    Подразбиране

    Невероятно бижу е тази чантичка

  3. #348

    Подразбиране

    Иренка, с тази чантичка ми взе ума. Истинска прелест е.

  4. #349

    Подразбиране

    Всичко е много красиво и изпипано!Чантичката,банера,гобленчетата - прекрасни са!

  5. #350

    Подразбиране

    Чантичката е абсолютен уникат, прелестна е

  6. #351

    Подразбиране

    Много красиви неща си показала пак, Иренка! Чантичката обира точките, а с банера си се справила повече от прекрасно. Имам предложение - сгъни още малко от тези закачалки и ги пусни в магазина - аз съм първата, която ще си поръча

  7. #352

    Подразбиране

    Невероятно красива чантичка-професионално изработена и с много изискан вкус! Поздравления!!!

  8. #353

    Подразбиране

    ИРЕНКА БАНЕРА Е СТРАХОТЕН КАКТО И ВСИЧКО ОСТАНАЛО КОЕТО СИ НАПРАВИЛАВИЖДАЛА СЪМ ГИ ОТ БЛИЗО!

  9. #354

    Подразбиране

    Иренка всичко много ми хареса но чантичката ми е фаворит. Признавам майсторка си
    v_g_g@mail.bg

  10. #355

    Подразбиране

    Иренка всичко е много красиво , но и аз като другите момичета очите ми останаха по чантичката още повече , че видях една мини на Националната.

  11. #356

    Подразбиране

    [/QUOTE]

    Ле-леее невероятна е! Истинско бижу. Ти ли си избира модела на бродерията? Ако е така имаш страхотен усет за такива неща!

  12. #357

    Подразбиране

    Момичета, благодаря Ви за милите думи! Надявам се през Новата година да имам време за по-сериозни бродерии, ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ! Благодаря Ви!

  13. #358

    Подразбиране

    Невероятна си както винаги! Такива бижута останаха ми очите в тях, а за чантичката оставам безмълвна.Пожелавам ти много време през новата година, в което да се отдадеш на любимото си хоби!

  14. #359

    Подразбиране

    Отдавна не съм писала тук, то и нямаше какво .... Сега мога да се похваля с две завършени бродерии -



    От тази серия има и други плодове, приготвила съм си ягодките, ама кога ли ще станат????

  15. #360

    Подразбиране

    Реклама:
    Другата бродерия я знаете - коктейлите, които се шият сега във Въртележка 7/1 и 7/2.... Аз сама си ги избодох коктейлите, да са в комплект с кафетата...



    Тук, на морето ги рамкирах /СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА БУРГАСКИТЕ СЪФОРУМКИ, И НА РОСЕН!/




Страница 24 от 26 ПърваПърва ... 142223242526 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •