Страница 10 от 26 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 378
  1. #136

    Подразбиране

    Супер е!
    Ще чакам да го видя окончателното оформление, че все ми е чудно дали манистата "повдига" стъклото и дали има значение матово ли е или обикновено стъкло .... при матовото не се ли губи от блясъка


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #137

    Подразбиране

    Много е хубаво Рени ,страхотно е !

  3. #138

  4. #139

    Подразбиране

    Иренка давай смело напред!

  5. #140

    Подразбиране

    Много, много е красив, от одеве няколко пъти го гледам и му се радвам!

  6. #141

    Подразбиране

    великолепен е станал

  7. #142

    Подразбиране

    Много е хубав !Комбинацията конци с мъниста е разкошна ,страхотен ефект
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  8. #143

    Подразбиране

    Благодаря Ви за подкрепата! Наистина имам нужда, нещо се мъча с мънистата, а имам два НЕЗАПОЧНАТИ - от Оля! Крайния резултат много ме радва, ама изработката..... нещо се мотам много! Но за първи път е така! Гледам много момичета са си ушили вече мънистените икони - ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ТЪРПЕНИЕТО! А Рали направо ми се издигна още повече - тя отдавна ги шие мънистени! Стига съм се оплаквала, остана още една маслинка, ще го покажа вече готов!

  9. #144

    Подразбиране

    Иренка страхотен гоблен си започнала и то с мъниста!Поздравявам те!Опитваш все нещо ново и накрая ставаш виртуоз !Мънистен гоблен ме чака и мене ,но кога.... Ще гледам тебе и ще ти се радвам !

  10. #145

    Подразбиране

    Рени тези гобленчета много ми харесват Рали ми изпрати схемите ама аз мисля мънистата да ги сменя с конци.Че това хич не го разбирам а и в Горна Няма избор на мъниста ама това не е причината де.

  11. #146

    Подразбиране

    Вчера вечерта довърших маслинката - нарочно давам линк - в пикасата може да се увеличи и да се види в детайли...
    https://picasaweb.google.com/1045527...33531192620034

    Вечерна е снимката - ама край! ГОТОВА СЪМ! Сега да видим как най-удачно да го рамкирам......

  12. #147

    Подразбиране

    Гоблена е прекрасен. Винаги съм се възхищавала на момичетата работещи с мъниста, на човек му се приисква да е сега в Тоскана.

  13. #148

    Подразбиране

    Много красив.Иренка моите поздравления-винаги показваш страхотни неща направени с много вкус

  14. #149

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Честито! Аз все още не смея да се пробвам с мъниста.Може би това е модел ,с който си струва човек да опитаМалко, красиво и с настроение.

Страница 10 от 26 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •