Страница 12 от 26 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 378
  1. #166

    Подразбиране

    Направих и две кутии - едната вече е подарена - пак са на коледна тематика -




  2. #167

    Подразбиране

    Ето и втората - много трудно стана - заради формата на сърце -


  3. #168

    Подразбиране

    Браво Иренка, толкова много и красиви коледни играчки а за кутиите нямам думи .Разкошни са!!!

  4. #169

    Подразбиране

    И за игрите - коледния орнамент, на пласмасова панама - облякох една ароматна свещ -


    Трябваше да е малко за играта, но си мисля на същия принцип може да се облече и бутилка вино или ....каквото си изберем!

  5. #170

    Подразбиране

    Надявам се в скоро време да покажа нещо по-сериозно, но засега толкова! От утре хващам иконата, че срам - три реда мъниста остават.

  6. #171

    Подразбиране

    Много неща си направила Щастлива съм, че притежавам едната кутия, сложила съм я на видно място в къщи и и се радвам Много изящно изпълнена е

  7. #172

    Подразбиране

    Иренка ....направо ме застреля!!Страхотни неща си направила .
    От къде намери луничките? Защо ли питам . За теб няма невъзможни неща!

  8. #173

    Подразбиране

    Не намирам подходящите думи да изразя възхищението си , не само качество , но и какво количечество !?.........., имах щастието да докосна на живо една от кутиите , много финна и изящна
    Поздравления за всички коледни красоти , направо онемях

  9. #174

    Подразбиране

    сигурно точно така съм изглеждала ,запленена от красотите,които си показала.Шапка ти свалям.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  10. #175

  11. #176

    Подразбиране

    Мале, Иренка-изумена съм!Кое от кое по-хубаво-разкош за очите ми голям!Да кажа поздравявам те -ще е малко!

  12. #177

    Подразбиране

    Кутията ми взе акъла, страхотна е!

  13. #178

    Подразбиране

    Рени,изобщо не съм си и помисляла,че стоиш и нищо не правиш!Просто чаках поредната изненада.Страхотни неща си направила!

  14. #179

    Подразбиране

    Изящество и разкош.А изработката е направо ювелирна.
    Изумена съм!За мен ти си ненадминатия майстор на коледни орнаменти
    в този форум!

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    подкрепям всичко казано до тукПРЕКРАСНО Е!Твоите приятели и близки са щастливи,щом имат теб до себе си!

Страница 12 от 26 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •