Страница 13 от 26 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 378
  1. #181

    Подразбиране

    Невероятно красива коледна колекция!!!! Поздравления за идеите и огромния труд !! Сутринта пиех кафето си и гледах с възхищение -не ми се тръгваше на работа ! Коледното настроение ме завладя!

  2. #182

    Подразбиране

    Коледно вълшебство изработено от една прекрасна фея -
    За играчките зная че си майсторка ,а кутиите са едно малко бижу .Винаги съм искала да се науча да ги правяЩе чакам да покажеш видео урок Украсата за свеща е прелест.Чудила съм се тази пластмасова панама къде и как да я използвам и ето ,ти показваш отново едно прекрасно предложение!Ще се възползвам от него !

  3. #183

    Подразбиране

    Невероятна коледна красота, явно само аз не мога да се справя с тези дреболийки

  4. #184

    Подразбиране

    Останах без думи! Друго освен няма какво да добавя, каквото и да напиша, ще е недостатъчно!

  5. #185

    Smile

    Иренка, страхотни са твоите коледни красоти, а кутииките са просто вълшебни.

    Поздрави
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  6. #186

    Подразбиране

    Рени нямам думи да изкажа възхищението от това което си сътворила.Напълни ми се окото на красоти.

  7. #187

    Подразбиране

    И аз нямам думи, направо приказка!

  8. #188

    Подразбиране

    Kaто ги гледам тези коледни красоти, се чувствам като малко дете в магазин пълен с играчки , много са красиви !

  9. #189

    Подразбиране

    Възхитена съм!!! Дъхът ми спря!!!

  10. #190

    Подразбиране

    Толкова красота и изящество съчетани с перфектно изпълнение.Направо оставаш без думи...

  11. #191

    Подразбиране

    Толкова охках и ахках докато гледах изработеното от теб,че не само мъжа ми ами и кучето започна да се чуди!!!Прекрасни са - като бижута!

  12. #192

    Подразбиране

    Момичета, сега влизам във форума и ...... БЛАГОДАРЯ ВИ! Аз малко се срамувам, че не ми остава време за нещо по-сериозно, но вашите мнения са ми много ценни, наистина! За играчките - просто са ми любими и коледните, и яйцата, бързо стават и много си ги харесвам - а обещавам някой ден /когато ми пораснат децата и мъжа ми да миряса/ - да довършвам и по-големи гоблени!
    Подкрепата Ви е много ценна за мен, още веднъж - БЛАГОДАРЯ ВИ!

  13. #193

    Подразбиране

    И да добавя - видео -урок за кутиите засега няма да има - бродерията, лесна работа, но сглобяването си ми отнема по един час! И не случайно вътрешната част не е снимана -не ми се получава добре. Като се усъвършенствам - ще покажа как става, принципът е като при играчките, ама мериш с ролетка и повече разрези се правят!

  14. #194

    Подразбиране

    Страхотно коледно настроение има в твоята страничка!!!
    И едно въпросче - кутиите от какво са изработени?
    ..::Gobelin World::..

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Думи нямам-толкова много и толкова прекрасни творенияИзумително е.Поздравления

Страница 13 от 26 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •