Страница 2 от 26 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 378
  1. #16

    Подразбиране

    И завършвам с иконата, която ших за една приятелка, Розата на Ленарте, която в най-скоро време ще си има другарче в жълт вариант и за лека нощ - коледно шампанско с престилка!
    URL=http://radikal.ru/F/s009.radikal.ru/i309/1011/78/526ed8ead16a.jpg.html][/URL]



    засега това е - Зарибявката на свекървата свърши работа преди 13 години - вече съм сериозно пристрастена, и ще продължавам с това невероятно красиво и релаксиращо занимание !

  2. #17

    Подразбиране

    Докато чакам замъка, миналата вечер уших и сглобих оше две играчки - пак сърца, естествено! Снимките на са много добри, но ето ги все пак....



  3. #18

    Подразбиране

    Много сте внимателни всички! Благодаря Ви!

    Аз да покажа последните играчки, аз съм бавна, но постоянна...
    Чакам камбаните всеки момент, нямам търпение дали ще се справя с монтажа.



  4. #19

    Подразбиране

    Аз реших да покажа последните играчки, правени през малките часове....



  5. #20

    Подразбиране

    Вчера уших това фенерче, а преди малко го монтирах....

    Редактирано от Ирка88 : 30.11.2010 в 23:54. Причина: картинка

  6. #21

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    И да Ви покажа, че елхата е вече малка за играчките - явно трябва нова и по-голяма....
    Редактирано от manka : 15.01.2012 в 14:40.

  9. #24

    Подразбиране

    Вчера си поиграх с новите форми, малко бавно , но успях - представям Ви два броя камбанки!

    Първата не е идеална, но ще я оправя, по-късно....





    Вече е оправена,
    Редактирано от Ирка88 : 05.12.2010 в 20:12. Причина: картинки

  10. #25

    Подразбиране

    Коледа отмина отдавна... и реших да покажа с какво се занимавам сега. Направих наколко яйца за Великден, мисля, че добре се получиха



  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    Сега почивам от яйцата, още не ми е пролетно настроението.... И реших да ушия две феи на Нора Корбет, толкова си ги харесах, че за малко да купя моделите от един сайт!?! Добре, че една наша съфорумка и много добра приятелка каза СТОЙ! ИМАМ ГИ!

    И така , благодарение на biskvitka се сдобих със схемите. Ето коя е първата

  13. #28

    Подразбиране

    Започнах я на 28 каунт бяла панама , на кръстче, през дупка/трябваше на 32, ама реших да си улесня живота/, в модела има крейник, който не ми е проблем, и МИЛЛ ХИЛ мъниста , които СА! Поръчах ги от чужд сайт, няма как, и сега две вечери я шия - ето един етап,

  14. #29

    Подразбиране

    прехласнах се по камбанките и яйчицата Имам стириопорени фигурки, но още не смея да започна с тях нищо. Как се опъва така хубаво панамата по фигури с чупки - сърце например
    А феята е много тежна и ефирна, а и скоро май ще е в готовите.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Яйчицата са прекрасни! Много ми харесват, но не знам дали бих се справила с оформянето.

Страница 2 от 26 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •