Страница 25 от 26 ПърваПърва ... 1523242526 ПоследенПоследен
Показване на 361 до 375 от 378
  1. #361

    Подразбиране

    Иренка страхотни черешки ммммм как ми се приядоха като истински са а относно коктейлите и те са много оригинални и рамките добре си пасват с кафенцата а сега какво боцкаш?

  2. #362

    Подразбиране

    Сега активно почивам на морето..... бода един закъснял подарък на приятелка, и съм в чуденка, дали да шия едни чайчета /кафетата, коктейлите и чайове са в една серия/, или да подхващам ягодките /които са дружки на черешките/... ама в София ще реша кое да започвам, че там са ми и конците

  3. #363

    Подразбиране

    Струва ми се, че сте сменили мястото на срещите на морето с коктейлите аз съм за ягодките, че са ми любимият плод а тази серия стават като истински

  4. #364

    Подразбиране

    Чак сега видях чантичката.Красива е, истинско бижу.Поздравления.

  5. #365

    Подразбиране

    Иренка, невероятни са, много стилни, много красиви
    v_g_g@mail.bg

  6. #366

    Подразбиране

    И аз чак сега видях чантичката супер е и аз майсторя нещо подобно ,но още е в процес на работа.,а черешките са супер

  7. #367

    Подразбиране

    Иренка, чантичката ме разби!
    КЕЛЕБЕК

  8. #368

    Подразбиране

    Всичко е повече от прекрасно..................
    Шапка свалям за чантето - Уникално е..............

  9. #369

    Подразбиране

    Благодаря Ви на всички за добрите думи! Надявам се да остава повече време за бродиране между робините, вече си направих и силни очила, за да съм по-производителна вечер...

  10. #370

    Подразбиране

    Отдавна не съм писала, но време за шиене не остава напоследък.... И все пак да се похваля с първия ми опит с 32 каунт - започнах едно ключе за подарък, пък ми хареса... и станаха три.... ето етапи -



  11. #371

    Подразбиране

    И накрая го рамкирах за подарък -



    Мисля, че добре се получи с рамката

  12. #372

    Подразбиране

    Иренка, страхотни точки!!!! Чудесни бродейрийки върху точките!!!! Много добре рамкирано!!!! Катето е щастливка, че ти е дружка!!!!

  13. #373

    Подразбиране

    Уау, направено с много вкус! Евала! Панамата е много интересна - за пръв път виждам такава. А за оформлението какво да кажа... Както казах направено с вкус!

  14. #374

  15. #375

    Подразбиране

    Реклама:
    Много е красиво...............

Страница 25 от 26 ПърваПърва ... 1523242526 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •