Страница 11 от 26 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 378
  1. #151

    Подразбиране

    Поздравления и от мен за Тоскана! И аз като останалите момичета харесвам много гоблените с мъниста , но все още не събирам смелост да пробвам

  2. #152

    Подразбиране

    Поздравления,пребори се!Разкошен е!

  3. #153

    Подразбиране

    Крайният резултат е прекрасен.Невероятно красив гоблен,Рени!

  4. #154

    Подразбиране

    Разкош, на тази панама все едно слънцето е изгряло и пръска весели лъчи наоколо. А маслинките са много апетитни.

  5. #155

    Подразбиране

    След почивката мога да се похваля само с рамкираните мънистени - ето снимки



    Лилавата фея и Маслините ги направиха с повдигане на рамката - два профила и мънистата се събраха идеално! Сложих обикновенно стъкло - така НАИСТИНА се виждат и мънистата и трежърите!

  6. #156

    Подразбиране

    Фейте са станали много нежни и красиви. А пък маслинките са ми много жадувани, къщичката прилича на нашата вила и смятам и аз да ги ушия в близко бъдеще.
    А как така двойно си задигнала рамката за да направиш маслинките със стъкло? Че аз имам един мънистен гоблен и още не смея да го рамкирам.
    zeza_v@abv.bg

  7. #157

    Подразбиране

    И да не кажете, че на морето само съм лежала - ето два етапа на мънистената икона - оказа се сложно да се шият на шезлонг мъниста - ако някое детенце бутне кутийката..... НЯМА СЪБИРАНЕ ПОСЛЕ!


    Редактирано от Ирка88 : 27.07.2011 в 14:36. Причина: kartinki

  8. #158

    Подразбиране

    Жена бе, ти изобщо къпях се в море или само шиях?
    Толково много успях да ушиеш! Браво мои поздравления
    Много добре става и доста бързо (колко и да оплакваш се че трудно ти, не вярвам, акуратно и бързо става)))))

  9. #159

    Подразбиране

    А как така двойно си задигнала рамката за да направиш маслинките със стъкло? Че аз имам един мънистен гоблен и още не смея да го рамкирам.[/QUOTE]

    Трябва да избереш по-дълбок профил - гоблена го закрепват на гърба, а стъклото за лицевата част - и така се събират идеално мънистата.

  10. #160

    Подразбиране

    Рени,липсваше ни в страничките.
    Рамките на феите са страхотни и за маслината направо нямам думи!

  11. #161

    Wink

    Много свежи дребосъчета . И с мънистата добре напредваш, скоро ще е готова.

  12. #162

    Smile

    Чудесни се всички
    Но тосканския пейзаж е ............. нямам думи - слабост ми е, даже ме чака да го ушия, но първо съм започнала другарчето му

  13. #163

    Подразбиране

    Благодаря Ви за подкрепата, аз не съм бърза в изработката, че само вечер мога да седна, ама се старая да избирам по-малки, че да ги видя готови
    Благодаря Ви на всички!

  14. #164

    Подразбиране

    Много плодотворна почивка си изкарала.Феичките са много хубави,но маслинките са направо прекрасни-чак ми се приядоха.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Темата ми нещо паяжина хвана.... ще кажете тази седи, и нищо не прави! И реших малко да оправдая членството си във форума, с моите дреболии - коледни предимно -




Страница 11 от 26 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •