Страница 3 от 26 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 378
  1. #31

    Подразбиране

    Благодаря Ви за подкрепата! Много съм им фен на тия нежните на Корбет, сега си шия, и вече ТЯ има глава.... и коса, ама тия половинки бодове са ми странни, малко, и се мотам с тях... И стискайте палци да дойдат ония скъпите мъниста, че ги няма 20 дена, и почвам да се притеснявам! Тия пощи....

  2. #32

    Smile

    И на мен много ми харесват твоите яйчица, невероятни са.
    Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава.
    nimate@abv.bg
    http://www.snimka.bg/?profile,albums
    http://sports.mymall.bg/index.php?ref=43180

  3. #33

    Подразбиране

    Иренка, голям напредък имаш с феичката!

    За яйчицата нямам думи, браво!

  4. #34

    Подразбиране

    Всичко е страхотно,а мънистата ще дойдат не се притеснявай

  5. #35

    Wink

    Срахотно пролетно настроение с твоите яйчица, големи са сладури....

  6. #36

    Подразбиране

    Здравейте, аз да се отчета, че след странно голямо закъснение, мънистата най-после дойдоха вчера следобяд, и се успокоих. Прилагам тяхна снимка, най-вдясно е един кристал, който ще е като обица на феята. Малко едричък ми се вижда, но ще видим, ето докъде я докарах девойката...



    Знам, че мънистата се зашиват последни, ама вчера вечерта не се стърпях и й сложих венчето на главата, много добре паснаха.....

  7. #37

    Подразбиране

    Много нежна и красива се получава, поздравления!

  8. #38

    Wink

    Ирена,днес чак попаднах на твоята темичка!Повечето неща вече бях виждала,но последната красота,която правиш...!!!Поздравления!Ще чакам да сложиш и обицата.

  9. #39

    Подразбиране

    Мммммммммм, супер става и честито за мънистата! А от къде ги поръча, ако не е тайна?

  10. #40

  11. #41

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от m_rija Виж мнение
    Мммммммммм, супер става и честито за мънистата! А от къде ги поръча, ако не е тайна?
    От един далечен сайт в ЕО, ей този

    http://www.sewandso.co.uk/ran1001-0.html

    ББЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА, аз съм се пристрастила към тази мацка, нямам търпение да стигна до крейника и мънистата..., скоро ще покажа пак етап, през седмицата нямам свободно време - но нощта е моя!

  13. #43

    Подразбиране

    Днес цял ден правим мартеници с децата..... , но реших да се отчета /нали ме следите изкъсо/и започвам с великденските яйца -





    15 броя готови, засега!

  14. #44

    Подразбиране

    Ti mila nespish li Prekrasni sa

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    С феята съм на финала, остава малко крило и чакам единия цвят крейник - за да спазя точно модела. Крилото и контура ще ги свърша тази вечер, но липсващия крейник е вътре в крилата, ..... и чакаме. Според мен е МНОГО КРАСИВА - на живо всичко бляска и лъска, на снимка не личи.


    Общо са девет дена работа и то предимно нощно време - според мен е бързо изпълнение, много ми е мерак да я свърша...

Страница 3 от 26 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •