Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Smile Какво сътворихме за Коледа и как украсихме дома си

    Здравейте!

    В тази темичка можете да показвате коледно-новогодишната украса на домовете си, както и нещата който сами сте сътворили за празника!
    Редактирано от rostso : 04.11.2010 в 15:01.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Здравейте!

    В тази темичка можете да показвате коледно-новогодишната украса на домовете си, както и нещата който сами сте сътворили за празника!
    Добре де, защо не покажеш първа, какво си направила, ЧАКАМЕ???Надявам се да научеме нещо новоооо.

  3. #3

    Подразбиране

    Пуснах тази тема, за да не пълнете останалите с нещо от сорта:

    "Вижте какво направих" и последва снимка на стена с един гирлянд, или маса с една свещ.... Постове от този сорт има в огромни количества.... Да се чуди човек какво да ги прави.... Поне да ги слагат тук..... Да, ама не.... Всеки пуска по темите каквото му мине през акъла....

  4. #4

    Подразбиране

    Какво, аз ли първа ще показвам?! Е, добре, ето я тазгодишната ми коледна елха, изцяло "бродирана" и направена с ваша помощ, приятели:



    ... коледната украса на масичката:


    ... и на секцията:

  5. #5

    Подразбиране не бъди скромна, страхотно е

    Marji, знаеме, че скромността краси човека, но това което показваш - трябва да се гордееш с него


    ... коледната украса на масичката:


    ... и на секцията:
    [/quote]

  6. #6

    Подразбиране

    Маржи прекраса елхичка си имаш.
    Да покажа е моята елхичка много скорна спрамо твоята но затова пък на подаръците имат определено друго място да са ми пред очите
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране първи опит

    с много голямо желание се захванах да правя новогодишни играчки," барабар Петко с мъжете":idea! Вижте какво излезе, можеше и по-добре...http://drugotonade.snimka.bg/holiday...25757.21813041
    Отгоре на всичко не съм и добър фотограф, но това е на мегдана
    Благодаря ви за идеите, момичета! Желая ви весели празници!

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от drugotonade60 Виж мнение
    с много голямо желание се захванах да правя новогодишни играчки," барабар Петко с мъжете":idea! Вижте какво излезе, можеше и по-добре...http://drugotonade.snimka.bg/holiday...25757.21813041
    Отгоре на всичко не съм и добър фотограф, но това е на мегдана
    Благодаря ви за идеите, момичета! Желая ви весели празници!
    Наде, многоси скромна, всичките ти коледни неща са страхотни, барабар с новите.

  9. #9

    Подразбиране коледни украси

    Благодаря, Ванче, но всичко е ново - от октомври - до декември

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Още подобре Наде, весели празници!!!!!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •