Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Question Пълнеж за бискорну или игленик

    Здравейте! Кажете с какъв материал се пълнят бискорнуто или иглениците? И от какъв магазин може да се купи? Много ще ви бъда благодарна, ако помогнете!
    gpp_dm@abv.bg
    www.gppdm.multiply.com

    Повтарям си, че всеки ден, всеки час, всяка минута са изключителни. От сега нататък нищо няма да пропусна! Няма да отлагам нещата, които ми носят радост и които ме разсмиват.

  2. #2

    Подразбиране

    http://goblenite.org/showthread.php?...EB%E5%ED%E8%EA
    тук може да почерпиш идеи

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  3. #3

    Подразбиране

    Аз ги пълня със силиконова вата, за да може да се перат спокойно в пералня. И понеже не намерих от къде да си купувам такава вата си купих една детска възглавница и каквото направя го пълня с нейния пълнеж. Става чудесно, може да се пере, и пълнежа не е свършил още, а струваше някакви 2-3 лв. Дано да съм ти била полезна
    Редактирано от m_rija : 08.11.2010 в 16:47.

  4. #4

    Smile

    mimiko и m_rija, благодаря ви!!!
    gpp_dm@abv.bg
    www.gppdm.multiply.com

    Повтарям си, че всеки ден, всеки час, всяка минута са изключителни. От сега нататък нищо няма да пропусна! Няма да отлагам нещата, които ми носят радост и които ме разсмиват.

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз мога само да допълня,че с памук НЕ става!Стои на буци и едно твърдо такова...Някой беше писал за нарязан чорапогащник/Моля да ме извини,но не помня кой беше/

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •