Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 20
  1. #1

    Question Предлагам ви нова изложба!!!

    [COLOR="Blue"][Здравейте!
    Днес имах среща с галеристките в градската художествена галерия на ул. "Гладстон" - Кети и Донна. Тези, които помогнаха за първата изложба в Стария град. И планувахме една изложба на втория етаж на галерията през месец май догодина. Може да бъде както и преди - гоблени, иконопис, живопис от район "Тракия" , с партньорството всички желаещи да се включат от нашия форум. Залата е доста голяма - място има за всички. Това е идеята. Веднага говорих с моя шеф - обеща да поеме разходите за експонирането на творбите и рекламните материали. Далечко е, но плановете се правят сега. Хубавото е, че на долния етаж ще има друга художествена изложба и винаги ще е отворено. А до сега не сме имали изложба в центъра на града. Така че..............много се надявам да приемете поканата ми и да направим заедно нещо приятно.
    [/B]

    Освен това през май в залата ще се проведе награждаване на работещите в системата на образованието , ще има и камерен концерт. Това е предпоставка изложбата да се види от повече хора.[/COLOR][/B]

  2. #2

    Подразбиране

    Страхотно предложение!!!
    Аз съм 100% ЗА!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Лелеее гобените ни ще са изложени на центъра - Делка е на път да сбъдне мечтата


    /по отношение на образованието ще съм икогнито /

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Браво!!! Поздравления за организаторката!
    Това се казва хубава новина!

  6. #6

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Добра новина.Където има навалица, там съм и аз.

  9. #9

    Подразбиране

    Страхотна идея, и аз като Силвето, където има навалица, там съм и аз, естествено, ако домакините нямат против.

  10. #10

    Подразбиране

    С Козирог се видяхме случайно и обсъдихме на крак, че няма да има тема на изложбата ...

    Делка, има ли вече някаква по-подробна информация и някаква организация ще има ли от наша страна - да има време и парички да съберем, и да си разпределим задачките ...
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    С Козирог се видяхме случайно и обсъдихме на крак, че няма да има тема на изложбата ...

    Делка, има ли вече някаква по-подробна информация и някаква организация ще има ли от наша страна - да има време и парички да съберем, и да си разпределим задачките ...
    Здравейте!
    От наша страна няма финансови условия. Не е ставало дума за пари.Изложбата е планирана в годишния план на галеристките за началото ва месец май. Ангажиментът е мой. Трябва да помагам за осигуряване на гласност и публика за концертите и изложбите. Както се казва - бартер.
    Между другото в събота е концертът с участието на Крис.
    Ако проявявате интерес - заповядайте! Но не го приемайте като в училище - "другарката каза". Събота 16.00 ет.2 на Арт МОЛ галерия - зад стената за катерене.
    Приятна вечер и бродирайте! Мен нещо ме мързи и ще трябва да се засиля.
    Редактирано от kozirog_f : 11.01.2011 в 22:16.

  12. #12

    Подразбиране

    Поне почерпка някаква да купим ...
    А плакати ще има ли???
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Поне почерпка някаква да купим ...
    А плакати ще има ли???
    Всичко ще има. Но, трябва да наближи, за да говоря конкретно. Нали ще участват и училищата и детските градини.За сега всичко се поема от шефа. Надявам се да няма затруднения през май. Ако възникне някаква нужда ще свиркам своевременно.

  14. #14

    Thumbs up ИЗЛОЖБАТА ПРЕЗ МАЙ 2011 - ПЛОВДИВ

    Здравейте! Бях изчезнала доста време, но имам обещание към Вас. Дано сте готови, защото преди 24 май ще можем да открием изложбата. Възможностите са две - залата в Търговски център "Форум" в "Тракия" или художествената галерия на "Гладстон". Аз лично съм за търговския център / в освободеното пространство от един голям магазин - "Евроленд" се казваше./ Във "Форума" има много посетители , а на третия етаж мамите си водят децата в сладкарницата, има концерти и така - мисля, че повече хора ще видят изложбата, докъто си пазаруват.
    В понеделник ще разговарям с галеристките и до 04.05.2011 ще имам окончателен резултат. На 04.05. откриваме детска изложба , съвместно с БЧК. Сигурно ще има репортажи. Дори от тях можете да се ориентирате за пространството.
    Очаквам вашите мнения.
    Редактирано от kozirog_f : 29.04.2011 в 19:56.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Този път няма ентусиазъм. Моля модераторите да изтрият темата!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •