Показване на 1 до 15 от 34

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Явно трябва да почнем да се научаваме, че като ни кажат цената и тя е висока, не трябва да се поддаваме на емоцията, че вече сме избрали профил и паспарту и сме си представили завършения гоблен, а просто да кажем "не, благодаря"... Обаче е трудно наистина

  2. #2

    Подразбиране

    Всеки профил си има различна цена на сглобка като се почне от2 до 4-5лв
    Цената на опъването е зависи от размера на гоблена
    А разликата в цената на антирефлекснето и на обикноеното стъкло не е стотинки а левчета .аз се занимавам с рамкиране,така,че съм напълно наясно с всичко


  3. #3

    Подразбиране в

    Цитат Първоначално написано от vania.kaimska Виж мнение
    Всеки профил си има различна цена на сглобка като се почне от2 до 4-5лв
    Цената на опъването е зависи от размера на гоблена
    А разликата в цената на антирефлекснето и на обикноеното стъкло не е стотинки а левчета .аз се занимавам с рамкиране,така,че съм напълно наясно с всичко
    Това изказване ми дойде в повече. Ваня, ще обясниш ли каква е разликата при отрязването на профили с различна ширина или поставяне с такера на няколко телбодчета повече, което увеличава цената с 2-3лв. Аз си поръчвам само рамка, купувам си стъкло от стъкларско ателие и сама монтирам гоблена, за да бъде опънат перфектно и по нишка. Т.е имам представа от работата.
    Ако не си се изказала точно и разликата в цената е определена от големината на гоблена, тогава приемам.
    КЕЛЕБЕК

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •