Показване на 1 до 15 от 34

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Нека момичетата от Варна да те посъветват къде да си рамковаш гоблените.

  2. #2

    Подразбиране

    На мен в Бургас ми взеха 65лв. с намаление от 7лв. за една малка и една средна икона. Вярно, перфектна изработка, само че стъклото на по-голямата ми икона е някакво матирано и съм леко разочарована от факта.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kalitka78 Виж мнение
    На мен в Бургас ми взеха 65лв. с намаление от 7лв. за една малка и една средна икона. Вярно, перфектна изработка, само че стъклото на по-голямата ми икона е някакво матирано и съм леко разочарована от факта.
    kalitka, не бъди разочарована за стъклото. "Някаквото матирано" е много по-добро от обикновеното, защото не отразява външни обекти и светлина. Да не говорим, че е доста по-тънко и леко от обикновеното стъкло.

  4. #4

    Подразбиране

    Чета, чета и установявам, че имаме скъпо хоби. Следващият път ще обиколя - и няма да бързам и да го правя на всяка цена както предните 2....

  5. #5

    Smile

    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=390

    Това е темата за рамки във Варна, поразгледай за следващия път..............

  6. #6

    Подразбиране

    Относно темата за Варна - първия пост е точно за този магазин за който говоря и аз трябва по-задълбочено да чета и да проучвам просто явно. И в интерес на истината четах..., но наистина явно не така че да разбера

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте, и според мен цената наистина не е добра,

    при цена на рамката на линеен метър 7 лв. гоблена ще изразходва рамка:
    0,20 лм. + 0,20 лм. + 0,20 лм.+ 0,20 лм.= 0,80 лм. Х 7 лв. = 5,60 лв. + 8 пъти ширината на рамката до канта ( за да се получи външния размер)
    примерно, ако рамката е 2 см. широка, което е 0,02 лм. Х 8 = 0,16 лм. , които трябва да се прибавят - 0,80 лм. + 0,16 лм. = 0,96 лм.( при 2 см. ширината на рамката) х 7,00 лв. = 6,72 лв.

    при нас за гоблен прилагаме следните операции : анти стъкло + фазер + опъване + рамка разбира се, ако е 7 лв. на линеен метър = 17,71 лв.

  8. #8

    Подразбиране Готовите гоблени

    Здрасти, на всички, които занимавах с проблема за рамкирането.
    След 2 седмици чакане, днес най-после взех двете гобленчета. Ето ги и тях:
    http://picasaweb.google.com/svetladm...89333859126914
    Малко не става ясно, но рамката е зелена.
    С този проблем приключих.
    Сега остава да събера сили, смелост и здрави нерви и да тръгна да обикалям да търся решение за рамкиране на "Лято в планината", който също е готов и седи да чака ред.
    Лека на всички!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •