Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 34
  1. #1

    Подразбиране Колко ми взеха за едно дребно гобленче....

    Здравейте,
    Преди малко се върщам от магазина на "Парижка комуна" № 2 /зад пощата/ във Варна. Поисках рамкиране за гобленче 20х20 с профил, на който пишеше 7лв. Не схванах как точно се смята, освен че за стъклото се изчисляват 5лв и още 7 за труд и накрая някак стана 23,25. Нормално ли е това според вас?
    Да не говорим че бяха два такива гоблена и дадах 46,50....

  2. #2

    Подразбиране

    то там е скъпо

    папальона

  3. #3

    Подразбиране

    Не ми върви явно. Преди месец отидах в Слънчоглед-а да ми рамкират друго - там 40лв) за по-голям гоблен, но не пак нещо колосално 25х40, че и ръцете си оставиха.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз за тези 2 гоблен платих 50 лева при художниците в Бургас.
    Момчетата работят много качествено и бързо а и цените им за супер.ЗА тях научих от форума и съм много доволна.


    ето защо ми се вижда доста надвишена цената ,която си платила

  5. #5

    Подразбиране

    Направо си се набутах аз. Ама.....

  6. #6

    Подразбиране

    Нека момичетата от Варна да те посъветват къде да си рамковаш гоблените.

  7. #7

    Подразбиране

    На мен в Бургас ми взеха 65лв. с намаление от 7лв. за една малка и една средна икона. Вярно, перфектна изработка, само че стъклото на по-голямата ми икона е някакво матирано и съм леко разочарована от факта.

  8. #8

    Подразбиране

    Не се притеснявай - където и да го даеш все ще държат да го направят така както те могат, а не както ти искаш Преди около 6 години и на мен 2 малки (13х13) с двойна рамка пак ми излязоха 44-46 лв ....... те явно ги носят някъде и си взимат комисионна вероятно, та от там също се подига сумата
    Като взимаш готовите ги оглеждай хубаво и им казвай ако нещо те притеснява (обикновено вечер на изкуствено осветление не се вижда дали е поизкриверн, дали е центриран) та ако се налага им го върни


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от jivi Виж мнение
    Аз за тези 2 гоблен платих 50 лева при художниците в Бургас.
    .... май ще ходим на "поход" до Бургас за рамкиране


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    http://www.facebook.com/photo_search...17629&view=all

    ако имате регистрация във ФБ трябва да харесате и ще можете да разгледате работите на колегите от сектор рамки в гр.Бургас.Доколкото съм запозната и във Варна са добри момчетата.
    Svetladm,като чета цената ,коя то си платила,трябва да кажа ,че наистина е много,завишена е почти 2 пъти.

    Дано не се приеме като реклама,само още една възможност.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    http://www.facebook.com/photo_search...17629&view=all

    ако имате регистрация във ФБ трябва да харесате и ще можете да разгледате работите на колегите от сектор рамки в гр.Бургас.Доколкото съм запозната и във Варна са добри момчетата.
    Svetladm,като чета цената ,коя то си платила,трябва да кажа ,че наистина е много,завишена е почти 2 пъти.

    Дано не се приеме като реклама,само още една възможност.
    И там рамкирах...и си оставиха ръцете ,та се наложи още като се прибрах да го прерамкирам собственоръчно , а и цените ...много солени
    Най съм доволна от тези момчета, за които писаха по-горе
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #12

    Подразбиране

    Вече съм много в час с профилите и да ти кажа, Светла, 7,00 лв е цена на метър линеен профил! Освен това имаш сглобка от 7,00 лв (върви около 6,00 лв. в Пловдив за сравнение), имаш и опъване на гоблен, също така и антирефлексното стъкло, което си е задължителен избор пред обикновеното - разлика в цената стотинки ... Та като си сметнеш нещата до тук по две ... сметката е точна. Просто друг път си избирай по-евтини профили - около 2,50 - 3,00 лв за метър линеен.
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kalitka78 Виж мнение
    На мен в Бургас ми взеха 65лв. с намаление от 7лв. за една малка и една средна икона. Вярно, перфектна изработка, само че стъклото на по-голямата ми икона е някакво матирано и съм леко разочарована от факта.
    kalitka, не бъди разочарована за стъклото. "Някаквото матирано" е много по-добро от обикновеното, защото не отразява външни обекти и светлина. Да не говорим, че е доста по-тънко и леко от обикновеното стъкло.

  14. #14

    Подразбиране

    Чета, чета и установявам, че имаме скъпо хоби. Следващият път ще обиколя - и няма да бързам и да го правя на всяка цена както предните 2....

  15. #15

    Smile

    Реклама:
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=390

    Това е темата за рамки във Варна, поразгледай за следващия път..............

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •