Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 34
  1. #16

    Подразбиране

    Относно темата за Варна - първия пост е точно за този магазин за който говоря и аз трябва по-задълбочено да чета и да проучвам просто явно. И в интерес на истината четах..., но наистина явно не така че да разбера

  2. #17

    Подразбиране

    дени от пловдив е абсолютно права избрали сте много скъп профил тук в стара загора също ще те одерат толкова много защото и за малките и големите рамки вземат еднакъв труд което не справедливо но .....

  3. #18

    Подразбиране

    Адашке,че са те "одрали- одрали" Ето за тези три рамки с вътрешен размер 13/19, като профила е по 7 лв съм дала по 12 лв.Както искате ,тъй ко смятайте
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #19

    Подразбиране

    Явно трябва да почнем да се научаваме, че като ни кажат цената и тя е висока, не трябва да се поддаваме на емоцията, че вече сме избрали профил и паспарту и сме си представили завършения гоблен, а просто да кажем "не, благодаря"... Обаче е трудно наистина

  5. #20

    Подразбиране

    Всеки профил си има различна цена на сглобка като се почне от2 до 4-5лв
    Цената на опъването е зависи от размера на гоблена
    А разликата в цената на антирефлекснето и на обикноеното стъкло не е стотинки а левчета .аз се занимавам с рамкиране,така,че съм напълно наясно с всичко


  6. #21

    Подразбиране

    ваня.каимска, явно в отделните градове има разлики, защото в Пловдив, където и да ида за рамкиране, разликата между обикновено и антирефлексно стъкло е в порядъка на 20-30-50 стотинки...

    Иначе боп-боп-мара е права - по-добре да се обиколи повече, та да се намерят изгодни условия, добри съчетания ще се направят и в други ателиета.
    При последното рамкиране на едно място ми "предложиха" с двайсетина лева по-голяма сума (за брой. Рамкирах четирите котки-сезони)...
    Ама те хората правилно казват - не е луд тоя, дето яде баницата... И аз съм давала луди пари за мижаво рамкиране. Резултатът е обеца на ухото и развити способности за рамкиране в домашни условия
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте!
    Скоро взех два готови рамкирани гоблена от Силистра и платих за тях общо 23 лв.15 / 13 см и 18 / 18 см.Разликата в цената беше около два лева.На мен лично ми се стори много впредвид малките размери на гоблените.Имат и паспарту.

  8. #23

    Подразбиране

    lenao, крайната сума при рамкиране се определя спрямо цената на самия профил на рамката, и както по-горе се каза, тя (цената на профила) се изчислява на линеен метър. Не смятай само чистите размери на ушитото, а и сама казваш, че имат и паспарту (което също струва пари).
    Не знам какви профили си избрала, но според мен 23 лева за двата е нормално...
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  9. #24

    Подразбиране

    Здравейте, и според мен цената наистина не е добра,

    при цена на рамката на линеен метър 7 лв. гоблена ще изразходва рамка:
    0,20 лм. + 0,20 лм. + 0,20 лм.+ 0,20 лм.= 0,80 лм. Х 7 лв. = 5,60 лв. + 8 пъти ширината на рамката до канта ( за да се получи външния размер)
    примерно, ако рамката е 2 см. широка, което е 0,02 лм. Х 8 = 0,16 лм. , които трябва да се прибавят - 0,80 лм. + 0,16 лм. = 0,96 лм.( при 2 см. ширината на рамката) х 7,00 лв. = 6,72 лв.

    при нас за гоблен прилагаме следните операции : анти стъкло + фазер + опъване + рамка разбира се, ако е 7 лв. на линеен метър = 17,71 лв.

  10. #25

    Подразбиране Готовите гоблени

    Здрасти, на всички, които занимавах с проблема за рамкирането.
    След 2 седмици чакане, днес най-после взех двете гобленчета. Ето ги и тях:
    http://picasaweb.google.com/svetladm...89333859126914
    Малко не става ясно, но рамката е зелена.
    С този проблем приключих.
    Сега остава да събера сили, смелост и здрави нерви и да тръгна да обикалям да търся решение за рамкиране на "Лято в планината", който също е готов и седи да чака ред.
    Лека на всички!

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Svetladm Виж мнение
    Здрасти, на всички, които занимавах с проблема за рамкирането.
    След 2 седмици чакане, днес най-после взех двете гобленчета. Ето ги и тях:
    http://picasaweb.google.com/svetladm...89333859126914
    Малко не става ясно, но рамката е зелена.
    С този проблем приключих.
    Сега остава да събера сили, смелост и здрави нерви и да тръгна да обикалям да търся решение за рамкиране на "Лято в планината", който също е готов и седи да чака ред.
    Лека на всички!
    Страхотно се е получило както гобленчето,така и рамкирането!

  12. #27

    Подразбиране в

    Цитат Първоначално написано от vania.kaimska Виж мнение
    Всеки профил си има различна цена на сглобка като се почне от2 до 4-5лв
    Цената на опъването е зависи от размера на гоблена
    А разликата в цената на антирефлекснето и на обикноеното стъкло не е стотинки а левчета .аз се занимавам с рамкиране,така,че съм напълно наясно с всичко
    Това изказване ми дойде в повече. Ваня, ще обясниш ли каква е разликата при отрязването на профили с различна ширина или поставяне с такера на няколко телбодчета повече, което увеличава цената с 2-3лв. Аз си поръчвам само рамка, купувам си стъкло от стъкларско ателие и сама монтирам гоблена, за да бъде опънат перфектно и по нишка. Т.е имам представа от работата.
    Ако не си се изказала точно и разликата в цената е определена от големината на гоблена, тогава приемам.
    КЕЛЕБЕК

  13. #28

    Подразбиране Научих си урока!

    Вчера най-после отидах на Кюстенджа и се възползвах от услугите на това ателие - за сега съм безкрайно приятно изненадана от факта че за "Лято в планината" хората поискаха само 39лв. За пояснение - хич не съм гледала колко струват профилите - избирах на красота
    Благодаря ви още веднъж че ми отворихте очите!

  14. #29

    Подразбиране рамки

    Момичета,
    Рамките са с повишени цени.Освен това ако са пластмасови са по-евтини,а дървените стават невъзможни.Аз вече се отказвам от моето ателие и ще трябва да пообиколя из София.За подарък с малко гобленче,особено за деца,дъщерята си купува рамки от фотоателиета и сама ги монтира.Даже някои не са с обикновено стъкло.
    Хобито ни наистина е много скъпо.Добре,че поне схемите си разменяме безплатно

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета не знам къде си ги поръчвате тези рамки, но аз като смятам на нашия сайт рамка за гоблен с размери 20х20 ми излиза между 7 и 14 лв заедно със стъкло гръб и опъването...

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •